Dermaroller

mayaya

ja myslím že budú stačiť aj tie 0,5 mm, ak ho budeš používať pravidelne, určite sa zjemnia aj tie hlbšie jazvy. ono okolo toho používania nakoniec netreba robiť veľkú vedu, ja som sama rýchlo našla spôsob, ako ho používať. stačí každý druhý deň a po čase nejakú pauzu, zopár týždňov oddych. mne jedno rolovanie zaberie asi 15 minút - 5 minút čelo, 5 jedno líce a 5 druhé

davek

Aj na take hlbsie jazvy to zabera?Lebo zvazoval som nad 0,5 ale cital som ze na hlbsie kazvy je lepsia 1 ale to uz asi nie je dobre si to doma robit.a to az tak casto treba robit?a ako dlho treba robit ako pri pouziti vdaka

mayaya

ja mám ten s 0,5 mm ihličkami. keď som si na nete pozerala tie videá, tak som sa tiež zľakla, že koľko krvi.. ale moja pleť vôbec nekrváca, ani trošičku, po použití je len mierne červená, niečo ako keď sa spálite na slnku. čo sa týka bolesti, podľa mňa to ani nie je bolesť, myslela som že to bude oveľa horšie. a výsledky na jazvičky po akné sú výborné - miznú už od prvého použitia. ja ho používam tak 3-4 krát do týždňa, teraz mám ale takú dlhšiu pauzu, no určite zase začnem

lilianka5

ja som si ho objednala cez net, teraz som mimo...nevedela som, ze to boli, pisali bezbolestne- som velmi citliva na bolest, ani pichnut sama by som sa nevedela, no dakujem pekne.ma mi to prist kazdym dnom a to som sa na ten valcek tak tesila...0,2 mm som si objednala

davek

A vysledky ake mate?aj s akymi ihlami pouzivate dermaroller ja chcem hlavne na jazvy a pory.frakcny laser som 2 vyskusal ale chcel by som to este skusit.takze netreba nejake kremy s kolagenom pouzivat?

re: jazvicka

Vedľajšie účinky? u mňa sa prejavilo
- sčervenanie pleti (neviem ako dlho to trvá, lebo ho používam večer, ale ráno si dávam makeup)
- suchšia akoby drsnejšia pokožka na dotyk alebo ako by som to nazvala. Ale toto sa mi prejavilo len prvé týždne po začatí používania a len na čele.

A s frakčným laserom to neviem porovnať, lebo som ho nepodstúpila...

jazvicka

Chcem sa spytat, ake su vedlajsie ucinky dermarolleru? Ako vyzera plet po aplikacii, ako po 24 hodinach, ci je mozne pouzivat make-up a pod..?
Skusila som zatial na jazvicky kremy s kys.glykovou, ale nejaky extra vysledok som nezaznamenala, tento rok skusam len prirodu - sipkovy olej od saloos. moc som mu neverila, ale ostavaju male supinky podobne ako pri glyku, tak uvidim do jari a potom s nim radsej seknem.
je mozne vysledok po pouzivani dermorolleru aspon trocha zrovnat s frakcnym laserom ??