Ako masturbovat?

retard

Bubu****

A ty si.z jakej planety ?? Z planety ciganov ??
Vyzera ze hej lebo taketo hovadiny jak ty.pises moze pysat len skutocny teply madar z horeuvedenej planety.lunik 10.

Ked.chce.nech to robi ale som pocul ze.potom vysycha chrbtica.

Bubu****

Treecat
len chorý ľudia sem budú písať veci typu neviem s tým skončiť. Tak keď je to podľa náboženstva zakázané tak nech s tým ani nezačínajú. A aj keby s tým omylom začala, určite sem nebudú písať - pomoc ako to mám robiť. Úžasné, že prispievaš do tém, kde ľudia riešia hriešnosť sexu a masturbácie a potom v témach, kde to ľudia berú normálne zasa radíš ako najskúsenejší. Zamysli si...

Treecat

Tvl tak tomu neverim ze sest rocne deti masturbuju.Sice u nasich 'spoluobcanov'to bude asi normalne ale to neznamena ze sa musime riadit podla nich.A to ze zacat s masturbaciiov connajskor je blbost potom tu bude pisat ze pomozte mi chcem s tym prestat nekde to.

Treecat

Tvl tak tomu neverim ze sest rocne deti masturbuju.Sice u nasich 'spoluobcanov'to bude asi normalne ale to neznamena ze sa musime riadit podla nich.A to ze zacat s masturbaciiov connajskor je blbost potom tu bude pisat ze pomozte mi chcem s tym prestat nekde to.

quqk

no pokial viem, tak existuje viac technik "honenia" / onanovania. Ale najbeznejsia u nas (kde nie je taka bezna obriezka) je predsa za pomoci predkozky. Tym ze si "prstenec" zaluda uchopis prave cez predkozku a kratkymi pohybmi si ho masirujes prave cez predkozku. Tu nie je potreba nejakeho lubrikantu. Samozrejme predkozka by mala byt mierne stiahnuta, tak aby bolo vrchnu cast zaluda vidno. Ale aj tak plati zasada, ze Ty sam musis prist na tu spravnu techniku, ktora je Ti najprijemnejsia.

Marek4545

Ahoj chcem sa spýtať ze masturbujem si už dlho ale chcem skusit aj na výstrek ale ked si stiahnem predkožku a honim si ho tak sa mi stiahne naspet a neda sa mi honiť so stiahnutou predkožkou pls pomožte mi mam 12rokov

quqk

ze skoro..? :D
ved je predsa vedecky dokazane, ze masturbuju uz male 6r deti (niektore) a ze to nie je nic zle.

A rada? no v prvom rade musis byt z niecoho vzrusena -a to bud z nejakeho okoliteho vnimania/pomyslenia/fantazie, alebo sa musis mecanick drazdit. Musis sama zistit ake dotyky a kde Ta vzrusuju -prsia, brusko, stehna a samozrejme aj to medzi nimi. Techniky sa delia na dve hlavne -ked si drazdis iba klitoris, alebo ked sa drazdis aj vo vnutri prstami (musis byt ale vlhka, a to budes zvycajne az pri poriadnom vzruseni). Vacsina divecat/zien to robi samozrejme prstami dnu, pricom lezia otocene skoro na bruchu a pritlacaju sa svojou vaginou na dlan. Pri vnikani dnu sa zaroven trie dlan o klitoris. Techniku si samozrejme musis vycibrit sama a sama musis prist na to, ake pohyby, aka hlbka a rychlost Ta vzrusuju az tak, ze dospejes k vrcholu. Na prvy pokus sa Ti to asi nepodari. Ale masturbacia je okrem ineho aj zdrava, samozrejme treba dodrzat zakladnu hygienu -ciste ruky.

janekMY33

ale nechapem naco chces tak skoro masturbovat???ja viem ze zeny masturbuju preto aby vedely kde maju tie svoje miestecka de ich to rajcuje ale ked si este ani nezacala sexovat a nevies ci sa ty to bude pacit tak naco.Mozno ten doticny a stastni chlapec najde tie miestocka a nebudes musiet ani zacat

malickaaaaa

CHce zacat?? ked nevies co to poriadne je tak naco to chces?

mam pocit ze daky uchyl sa chce vyzivat, co???
trapne....