prsia a vzrusenie

lentilkaaa

karolina aj ja mam A-cka a co??? ano chcela by som mat vacsie prsia a viem ze by sa to pacilo aj mojmu partnerovi...a co proste som taka aka som a on ma lubi kvoli milionu inych veci a hlavne tomu co mam v hlave a ako sa spravam k nemu´...a co sa tyka zovnajska tak na mne proste obdivuje a vzrusuju ho ine casti tela....
ber to tak ze kazdy ma ine prednosti...to sa neda oddeelit ze len prsia od zvysku tela...ked ma´baba 150 kg moze mat prsia akolvek pekne ale chlapa pritahovat nebude(teda aspon vacsinu nie)

a ako povedal wreck...je to o tvojom postoji k tomu vsetkemu...zena dokaze byt sexi aj s lentilkami, alebo aj ked nema dokonalu postavu pokial vie ako na to

wreck

nie. ty mas ovela vacsi problem, nez je znizene sebavedomie. tvoj problem sa vola nasledovanie stada. a poviem ti, ze je ovela tazsie prekonatelny, nez to znizene sebavedomie.

predpokladam, ze si kompletne vyholena, pretoze sucasna doba. ak mas kucerave vlasy, tak zrejme kazdu chvilu zehlis, lebo ved sucasna doba. dam ftaka do ohna za to, ze si na facebooku, lebo ved kto uz dnes nie je, vsak? hlavne sa zaradit, moc nevytrcat a nepapulovat.

ty nebudes mat za partnera sucasnu dobu, ale JEDNEHO konkretneho chlapa. na to co si kto v sucasnej dobe mysli o tvojich prsiach sa mozes zvysoka a trikrat.

v prvom rade sa potrebujes oslobodit od pocitu, ze musis vyhovovat nejakym umelym, chorym predstavam o zene sucasnej doby.

ako ale na to? to neviem. u mna to prislo akosi same.

100x radsej by som mal dievca s kosickom A, nez s umelymi C-ckami.

ak ta tie tvoje nadhery fakt uplne likviduju a nemozes to skonzultovat s nikym komu veris, tak sa nafot, zatri na fotke vsetko co by ta mohlo identifikovat a niekam ju zaves. v kontexte postavy ti budeme vediet povedat viac. uz tu take baby boli, nie je s tym ziadny problem.

atm

a aku mas postavu a zadok? a vlasy, nos, zuby, oci, pokozku,..? a to spominam len tie povrchne atributy, takze vyhradne na kozach nezalezi nic.. ako uplne vazne sa tym zbytocne zaoberas, pretoze velmi pravdepodobne si jedina, kto s tym ma nejaky problem..

karolina.

chcela som vediet nazor chlapov na tuto temu...viem ze tych nazorov vela nebolo, ale aspon nieco..v podstate sa vsetci zhodli..mam uz od puberty problem s touto temou..citim sa menejcenna..a bez sebavedomia..kedze sucasne doba vyrazne preferuje zenske prsia..
wreck..tak ja mam dvojky..teda aspon dufam

wreck

karolinka, je to presne ako pise atm. vobec sa tym netrap.

radsej to spravme opacne a daj sem ty svoju velkost. pre mna 70-75B nie je kategoria "vacsie".

atm

naco to vlastne riesis? toto ani nie je nejaka reprezentativna vzorka ludi z ktorych by sa dali vyvodzovat nejake vseobecne zavery... navyse aj tak ziadny vztah nezacina ani nekonci kvoli kozam, ani kvalita sexu od toho nezavisi, vobec nic a pri zvadzani co sa tyka atraktivnosti mozes urcite zaujat aj niecim inym