Problem s alkoholom a hazardom

lost

ale tak ked ta tato zabavka stoji mesacne konstantne tak 1-2 tisic eur, tak si celkom velky hrac :)
a to ti nevadi, ze by si za tie peniaze mohol ist na dovolenku kazdy mesiac ?
resp, to ta nebavi? :)

lost

tak hadz peniaze na terminovany ucet :D alebo si kup luxusne auto a splacar radsej to :)

a tam hravas poker, ci sloty ?

george303

Mam 21 a nemam ani zenu ani deti ;)
Tak napr dnes rano som sedel v herni s kamosom on hral a ja som mal pri sebe peniaze a nehodil som ani cent lebo som si povedal ze nie nechcem hrat ....
Ja sa takto udrzim byt vklude aj tyzden len potom pride den ked si uletim a za vecer prehram strasne vela ....
A tak priemerne ma to mesacne stoji urcite splatku nejakeho luxusnejsieho auta aj s naftou a telefonom atd atd proste je to dost ... Prehrat zavecer mesacnu vyplatu ? stalo sa ... Ale zasa vyhrat za doobeda tolko co iny nezarobi za 3 mesiace ?? aj to sa stalo ...
Trapi ma to preto ze mam strach pri sebe nosit viac penazi vzdy ma to vtedy tiahne takto do herni a uz ked zacnem tak tazko prestavam ...

lost

tak moze mat doma zenu aj deti :)

su aj ludia co hraju pre zabavu a stracaju na tom peniaze, no ale stratia len to co si mozu dovolit, presne to iste ako ked ide niekto do kina a da za listok 10eur. gambler ide do kasina a prehra 10 eur :)

zabava ako zabava...

lost

ale k teme - prave si uvedomujem ze gambling nie je az taky zly, kto to tvrdi tak nevie o com to je :D

je to len adrenalin, a clovek by mal hrat s tym, co si moze dovolit prehrat..

cize ak mu tie peniaze nechybaju, tak whatever ?!

george303, dame si poker? :P

lost

jasne..

teda pokial maju oabaja nekonecny zdroj :D

poznam gemblerov co za 1 noc prehrali dve audi r8cky ;)

sice politik dokaze preminat stonasobok takeho obnosu cez noc, napr predavanim vzduchu :D (aby som nediskriminoval, tak aj inych podnikov)

tak "mozno" sa aj mylim no :D na politika nema ziadne zviera no :)

ale politik ma cheaty, on prehrava z cudzieho :D