Pride vzdy niekto lepsi??

Príspevok v téme: Pride vzdy niekto lepsi??
Pumpkin

S priatelom sme spolu 3 roky.. Da sa povedat, ze vsetko bolo OK a ani by ma nenapadlo pomysliet na ineho, kym neprisiel ON. Niekto, kto si ma uplne omotal okolo prsta :) Uplne ho "zeriem" . Strasne si rozumieme, je iny ako moj priatel...Ten, uz samozrejme nieco vytusil a je to s nami na ihlach uz cez mesiac.. No s tym druhym to neviem stopnnut..Kazdy vecer si piseme hodiny a par krat sme sa aj stretli.. Uz som mu aj pisala aby sme to stopli, ze mam vycitky, on mi na to odp. aby som robila tak, aby som bola stastna... Nevydrzala som to a zas mu napisala :/

Vobec neviem co chcem.. Priatel mi povedal, nech si vyberiem inac to ukonci.. mne za nim ani nebolo smutno ked sme spolu za ten cas nekomunikovali...

Nehovorim, ze chcem chodit alebo zacinat vztah s tym druhym, ale .......

Vzdy pride niekto novy? iny? niekto, kto vam narusi ten nudny stereotyp a zacne vas vzrusovat predstava niecoho noveho? alebo jednoducho ten moj priatel nie je ten pravy.. fakt neviem! :(

Pumpkin

dakujem vam za vase rady, ale aj tak sa musim rozhodnut sama, ze..
a nie Kavenka, nesttretla som ho na nete,.. poznala som ho roky lebo je z miesta mojho bydliska a az teraz sme sa zacali blizsie spoznavat po jednej akcii..
ale mate pravdu v tom ze nebudem nechavat toho co som s nim 3 roky pre nejake pobluznenie :/ hoc neviem ci to s nim nie je uz len o zvyku.... boze..:/

Kavenka114

Musíš si položiť otázku: čo cítiš k tomu s ktorým si 3 roky?

Ono toto čo ťa ťahák tomu novému je zrejme len pobláznenie, pocit, ktorý je vždy na začiatku každého vzťahu (aj tých, ktoré netrvajú dlhšie ako mesiac), dokážete si spolu tak veľa písať, lebo sa navzájom ešte nepoznáte a vždy je niečo čo ešte od teba nepočul (zatiaľ čo súčasný už zrejme počul všetko od tvojho narodenia cez prvý zub až po dnešok).

Nebudeš ľutovať, ak kvôli niekomu s kým sa možno po chvíľke rozídeš, keď prejde toto pobláznenie, že si nechala vážny vzťah s niekym, kto ťa miloval?

Inak z toho čo si napísala mám pocit, že toho nového si stretla na internete. Ak budeš navštevovať takéto sociálne siete, tak vždy sa nájde niekto, s kým budeš vedieť prepísať celé hodiny. Ak to nie je cez internet, tak zabudni na tento posledný odsek

bublinnka

mas pravdu, asi nikdy clovek nevie ci ten s ktorym travi chvile, je naozaj ten pravy.... vsetky vztahy su v podstate risk, co ak si najdes niekoho o kom si budes mysliet ze je naoyaj ten jediny a posledny naozaj ten pravy a zrazu ti oznami, ze on si nasiel niekoho ineho... je to risk cely zivot a akykolvek vztah... rob to, co si myslis ze je spravne, nie hlavou ale srdcom...

lost

toto riesi manzelstvo :)

raz ked sa dvaja dohodnu, ze si patria, tak si proste patria, bez ohladu na to ci pride lepsi

(nie v pripade ak sa jeden zacne zle spravat, alebo ak je cely vztah podvod za ucelom zaistenia si aspon nejakeho partnera)

clovek NIKDY nemoze mat to najlepsie :) aj ked mam desat na vlas rovnaych aut, kazde da iny cas pri rozbehu z 0-100 uz len z dovodu, ze staci 1 maly faktor a cas sa zmeni, tak isto ako staci 1 maly faktor a vztah sa zmeni (bud k zlemu, alebo dobremu)

inac, myslim ze to je neriesitelne :) zalezi od toho ako beries "lasku" ako taku.

co je lepsie?

prvotne pobluznenie a potom celozivotne predstieranie ze sme pre seba najlepsi, resp. uz je to len uhravanie na nie vztah, ale defacto kamaratstvo

alebo nekonecna vymena parnerot a dufanie ze raz pride ten najlepsi..

alebo nieco medzitym :)

Pumpkin

ved ano..ale ako to spoznam? ked vzdy pride niekto novy :(
je to moj prvy vztah, moze to byt aj tym..len sa bojim, ze takto s nikym nevydrzim ! a ked este vidim ako sa kazde druhe manzelstvo rozvadza tak mam este mensiu predstavu o stastnom a dlhodobom vztahu..
len ma stve, ze im ublizujem :/ a to nechcem..ale tiez s tym priatelom nemozem byt len z lutosti.....

angela85

ja si myslim ze aj pride zakazdym niekto kto v tebe rozpali ten ohen, co byva na zaciatku kazdeho vztahu, ale treba si aj uvedomit, ze koho chceme mat pri sebe po zvysok zivota