Popoluškina nôžka

Príspevok v téme: Popoluškina nôžka
lejla11

Cawte, kto má mensiu noha ako je standard? teda mensiu ako číslo damskej nohy 36? 35-ky sa daju najst v pohode aj za rozumné ceny a čo tak mensie, Mám problém ak si chcem kupiť lodičku , teda topánočku ktorá neobopína remienkom nožku. Musím zhánať tak 34,33podla tvaru. Mám 19 a začína ma to stvat a deprimovat, nikde nemozem násjt take topánky a to nehovorím o poniektorých predavčkách a ich spravaniu ked im poviem ze mam taku malu nohu :( pozeraju sa na mna velmi nechápavo a cuduj sa svetu sem tam aj s opovrhnutím a som prekvapená že sa stretávam s neochotou aj v lepsích obochod.... nepozná niekto takéto obcohody typu malabota.sk alebo predajne kamenné oblast ke a pod.

lejla11

xy:) a čo ti nasvedcuje ,, ? mam iba negativne skusenosti s predavačkami , PS: chlapom v posteli sa paci taka nožka s peknymi lytkami .... to je o tom , a ironicke poznamky si odpust...potrebujem len radu ohladne obchodu.

maruska123

akoze co som ti spravila? ked ti automaticky napise niekto neico, co ti nevyhovuje, tak sa musis urazat?

ano, predstav si, ze som sa stretla aj s takym spravanim, ked som si kupovala bluzku...vies co som spravila? povedala som milej pani predavacke do oci, nech si taketo spravanie nedovoluje-pred ludmi a nahlas, nech to pocuje co najviac ludi, mala tam aj veducu, ktora to tiez pocula a pekne si to s nou hned aj vybavila ..vratila som bluzku so slovami, ze sa tam uz nikdy nevratim...pocula to mozno polka obchodu

lejla11

no neviem ci sa ti stalo ze sa ti predavačky pred nosom smiali z tej tvojej nedokonalosti mne ano a k tomu som este mala pri sebe svojich rodičov .... velmi dobre sa na mne bavili , nahlas a s posmechom ...a poniektoré zvraštia čelo akokeby to čo je za hybrid taka mala noha 33 !! šak take sa ani nepredavaju .. a podobné keci , dost ta zranuju ...bolo by ti prijeme keby na teba povedali ze mas hrozne velke a neformene kozy ze radsej si si podprsenku doma za stolom a nie chodit po obchodoch............................................................ano sit na mieru ale to stoji hrozne vela aj 100 eur

jankaaaaaaaa

poriadne na nete hladaj topanky takej malej velkosti. ak nenajdes vobec nic, ostava ti len dat si sit topanky na mieru

maruska123

lejla ja mam zas ine problemy s postavou...napr mam problemy kupovat podprsenky, vzhladom na tvar mojich prs mi vobec ziadna nesedi, mam velke prsia a tym padom mam problem si kupovat tricka a hlvane bluzky a vo vsetkom vyzeram hrozne..a co mam teraz robit?oduvat sa na predavacky?tie za to nemozu

lejla11

mozno som uz unavena z toho hladania ,,,, nevies ake to je ked prides do obchodu a nemozes si kupit aj jeden par topanok,,,nic co sa ti paci , ani na ples, svadbu nic. A myslim že som nezakladala tuto temu preto aby mi niekto hvooril ci sa lutujem alebo nie maruska123 ale preto, aby mi poradili ženy, ktore maju s touto predispoziciou problem tak ako je a ak ano kde hladaju , ci sa im dari. Ak mi nevies pomoct tak mi prosim ani nekomentuj tému a nesúď ma .vdaka