ako zapsat?

Príspevok v téme: ako zapsat?
bejinka

vysvetlim vam moj neprestavajuci a aktualny problem.
Prave som prisla z dovolenky a konecne som sa dostala na moj email na ktorom som si nasla spravu dorucenu 2.1.2012 z vysokej skoly, ze mam obratom poslat odpoved na doruceny email. Nakolko som si ten email len teraz precitala, poslala som im odpoved hned, v tom strese vsak s gramatickymi chybami. Tak som im poslala este raz, teraz uz bez chybt. Problem je ze som v strese, ci budu moju prihlasku evidovat a preto neviem zaspat. Zajtra ma cakaju dve pisomky v skole. Sestra sa na mne smeje ze som nervozna, z coho som nervozna este viac (btw ona mi poradila tuto stranku ).
Otazka: Ako sa donutit zaspat? Budu mou prihlasku evidovat?
K tomu spanku ak ste pozerali Harryho Pottera tak uz sa viem vcitit do jeho koze ze nezvladol oklumenciu, vyprazdnit si hlavu pred spanim ked som v strese je via ako narocne.

torysa

poslala si im to aj opravene, tak pohoda, dostali to urcite a nebudu z toho robit ziadne velke halo, ze tvoj prvy mail bol s chybami, tak nestresuj, :)

bejinka

tuto fylozofiu neovplyvnenia ich rozhodnutia nespanim som uz skusala ale tiez nezabralo. Prave som vypila to mlieko, som vzedava ci zaberie tak rychlo vypinam PC. No..o rok dlhksie prazdniny?? A tko ma bude o rok navyse zivit? :-)) :-))

lost

jaj no preklep :)

sice neviem aky, ale napr ja tiez niekeyd pisem a spravim fakt uplnu hlupost, ktoru ak citam po sebe (samozrejme ze po odoslani :D) tak si hovorim ze COZEEE?

inac na gmail si mozes nastavit, ze ti email vrati do 10s od odoslania :)

tj. lahky trik - kliknes na odoslat, gmail caka 10sekund a ked si to nerozmyslis odosle ho :)

sranda, ale vela ludi si prave najde chybu v tych 10 sekundach po odoslani..

par krat som email uz takto stopol :)

lost

a ako zaspat ?

tym ze nezaspis ich rozhodnutie neovplyvnis ;)

a podla mna uz spia aj oni :D cize .. kasli na to a zaspi :)

prinajhorsom ta len neprijmu a budes mat o rok dlhsie prazdniny :) zivot pojde dalej..

ale toto je len spekulacia, rano bude mudrejsie :) ale najskor.. good night :)

bejinka

no prihlasku ako taku som odoslala v stanovenej lehote len mi v tom emaili napisali ze mam doplnit nejake informacie ktore som im hned po precitani poslala.

co ma trapi je uz na facebooku, na tejto stranke, v denniku a stale to nepomohlo :-)) ale skusim to teple mlieko uvidim...

a lost: to neboli ze gramaticke chyby ale preklepy..z toho stresu :-))

lost

no emaily si cita asi nejaki student, tj. pomocnik profesora (ci koho) cize tam sa neboj chib :)
aj keby to cital on, hadam nebude niekoho sudit prave pre gramatiky v emaily.

torysa

no ak si prihlasku odoslala v lehote, ktoru si stanovala skola na odoslanie prihlasok tak oni su povinni ju akceptovat

tak a typy na rychlejsie zaspatie:
vhodne byva vypit pred spanim pohar tepleho mlieka, a taktiez ako spominas vyprazdenie hlavy, skus si napriklad napisat na papier co ta trapi a mozno ti to pomoze, dostat zo seba ten stres a tie myslienky von a zaspavat budes kludnejsie:)