NAŠE JEDÁLNIČKY :))

Príspevok v téme: NAŠE JEDÁLNIČKY :))
bebus122

ahojte, tato tema ma napadla lebo kazdy oceni ked sa inspiruje od niekoho a neha si poradit. predsa sa trapime co kedy zjest aby sme nepribrali a zaroven boli zdrave a stihle... kazdy den sem pridam jedalnicek ( aspon toho menej zjem ) :D. bola by som rada keby ste sa pridali... aby bolo jasne snazim sa schudnut. mam 170cm a 60kg. 58cm stehno:/ cvicim minimalne 5x do tyzdna kruhovy trening a nejake to kardio ;)

bebus122

no ja si rano vacsinou celozrnny chlieb s maslom a dzemom, ale hrianky, desiata to sa furt nieco najde,daky keksik :(, obed no co mama navari :D uz si chcem varit sama :D no olovrant to tiez vacsinou chleba a vecera to uz dobem vsetko :D to uz na mna pridu take chute... musim sa naucit na tu zeleninu vecer len nwm ako sa donutit

lionesssssss

inak, je pravda, že dakedy si dám večer celozrnné pečivo s rastliným maslom a šunkou, ak som nejak extra hladná, ale to snáď nie je až taký hriech.

lionesssssss

bebus122: tak to máme rovnaké miery, až na tú výšku, ja mám len 166 cm, ale váha je 60kg a tehná presne tých 58 cm, a to ma štve najviac, nie a nie schudnúť na centimetre zo stehien.

od leta som dala dole 5 kg, a stehná sa nepohli ! ide ma šišnúť .

moja strava:
ráno: probiotický jogurt + ovocie (celý banán, alebo celá mandarínka, alebo pol pomaranča, alebo pol grepu) + ovsené vločky (2 PL) alebo dva nadrobené BEBE Dobré ráno keksy + za hrsť nasekaných orechov (hociakých). To si všetko zmiešam dokopy a sú to najlepšie raňajky pre mňa, cítim sa max. sýta, a naozaj to dodá energiu až do obeda, vôbec medzi raňajkami a obedom nemusím jesť, vydržím aj 4-5 hodín.

Obed: klasika. Co dum dal :-D Ale nie, chodím aj na menučka do reštiky, alebo fakt čo je doma, obed neriešim, jem čo je, ale múčnym a vyprážaným sa vyhýbam (to skôr ale preto, že mi to nejak nechutí).

Večera: zelenina (mrkva, kaleráb, alebo mrkva s jablkom a citrónovou šťavou, a pod.)

u mňa je skôr problém, že ja medzi tým si dám nejakú maškrtu - tam čokoládka, tam ma niekto ponúkne koláčikom, atď. Čiže to je u mňa chyba. Snáď sa mi toho podarí zbaviť konečne.

A cvičím kardio, a posilujem nohy, a zadok, a teším sa už na sezónu kolieskových korčulí :-)

Iris_

Tvoja váha je skutočne úmerná k výške. Ale ak chceš dobrú radu,tak - 2/3 celodennej stravy má vypĺňať surová strava - t.j. ovocie a zelenina a len 1/3 strava tepelne spracovaná formou delenej.
Ja osobne uaž niekoľko rokov absolvujem u jednej lekárky ozdravovacie týždenné DETOX-pobyty / celý týždeň žiadna strava len ovocné a zeleninové šťavy, bylinkové čistiace čaje a voda/ a bežne celý rok organizmu veľmi prospieva k udržaniu váhy okrem pohybu aspoň 1 deň v týždni / najlepšie cez víkend /byť celý deň len na týchto zeleninových a ovocných šťavách a samozrejme ten pitný režim - voda a bylinkové čaje. Všeobecne pre správne spaľovanie tukov platí : Ovocie len dopoludnia, nie večer a zelenina poobede a večer.
Držím palce.

bebus122

ja chcem skor upravit postavu, stehna a bohy a trochu zadok. musim upravit stravu lebo strasne zle jem, kazdy den nejaka sladkost toho sa musim zbavit :D