problemove partie boky brucho

Príspevok v téme: problemove partie boky brucho
aaaaaaaa

vedel by mi niekto dat velmi dobru a ucinnu radu ?

mam 173cm a 54kg..ano je to malo vzhladom na moju vysku som stihlunka mam to tak geneticky dane.Hovoria mi sice,ze mam postavu dobru no ja vidim,ze tuk sa mi uklada na bokoch a bruchu po vianociach mi dost narastli boky...pod oblecenim to nieje vidno viem to opticky upravit, ale do plaviek by som mala problem kedze mi zalezi velmi na vlaston vyzore

necvicila som nikdy, ale chcem zacat najskor doma potom fitko no nejake rady tipy?pijem aj vela cistej vody, mineralky, s pravidelnym stravovanim je problem, nevychadza aj keby som chcela... takze nejake rady co robit ako zacat? niekto radi brusaky iny to iny hento a ja naozaj neviem kde a ako mam zacat od mája budem mat sice osobneho trenera, ale to je este daleko preto chcem zacat aj doma...

podotykam nechcem schudnut, chcem spevnit celu postavu a vytvarovat brucho zhodit boky :)

aaaaaaaa

ano chcem spevnit, ale ulozeny tuk z bokov zhodit a tiez aj z brucha nieje to zas az tak zle ale predsa ako som pisala do plaviek potrebujem vyzerat.. preco cakam na osobneho trenera lebo je teraz v zahranici a u neho to budem mat zadarmo

smajliQa

no ak nechces schudnut ale len spevnit, tak to je najlahsi sposob si myslim. sup hned zajtra do prveho fitka, v kazdom dobrom fitku maju trenera. naco cakas na osobneho?
do maja mozes vo fitku so sebou urobit divy moja.
takze nie je o com.