Rezanie sa

Príspevok v téme: Rezanie sa
alina

Ahojte...mozno ma pre toto budu vsetci odsudzovat, ale musim to niekde napisat... Je to asi rok a pol, kedy som s tym zacala... zacalo sa to po vymene nazorov s jednou kamaratkou... povedala mi dost nepekne veci... ze som zla, ze sa so mnou kamaratila len z lutosti, a mozno aj mala pravdu :( teraz viem, ze mala.. som zla... v ten den ked som sa vratila zo skoly, mala som chut to uz vsetko skoncit, tak som siahla po noziku a porezala si zapastie... ale nebola som taka silna aby som zarezala moc hlboko... neskor po nejakom tyzdni som to spravila znova... az sa to nestalo mojim ritualom. Ked som bola psychicky na dne, siahla som po noznickach, noziku, ziletke, ihle, a rezala som sa kym mi netiekla krv. Zo zaciatku som potrebovala som citit bolest, no neskor mi to uz bolo jedno. Pacilo sa mi to :( a bolest som uz ani necitila. Snazim sa s tym skoncit. Vyhybat sa vsetkemu ostremu. Citim sa ako sipkova Ruzenka :( Bojim sa, ze to takto bude vzdy...

kv

no tak ale. ked vas nieco rozrusi a mate doma daky ten lexaurin no neslahnete si ho vsetok ?
ja si to priznam ze ano ze v tomto nemam pevnu volu a preto radsej doma nic preventivne nemam :D.

kv

no super :D nakoniec ma presvedcite ze som psychos .

oni co vlastne s vami robia ? ja nemozem mat ziadne lieky doma lebo v akutnych stavoch ich pozerem vsetky naraz. a rozpravat sa mozem aj so psom aj tak nikoho nikdy nepocuvam a robim co chcem.

kv

ale ved hej... len volakedy ma to potesilo ked som si nieco kupila, teraz uz vobec. uz ma to viac menej nebavi a kupujem tie veci ani neviem preco.

tpch

kv, ludia s HPO trpia pocitom prazdnoty a ten si kompenzuju roznymi sposobmi. aj nakupovanim veci, ktore nepotrebuju.

kv

nemam fakt. ale teraz citam bod cislo 6 :D v dakej diagnostike a ze impulzivita najmenej v dvoch oblastiach s rizikom sebaohrozenia ( utrácanie peňazí ..
hahah boze ja miniem aj co nemam :D kks ja len triciek mam cez 700 :D :D ja chodim kazdy den domov s plnymi igelitkami handier, topanok a kozmetiky kabeliek a bizutky : / a najhorsie ze ma to uz ani netesi : (

kv

a nemam ziadnu z ppp , ale fakt teraz ja viem co hovorim :D ale tie veci proste nejem a po siestej nejem. a ked tie veci zjem tak ich nedokazem mat v sebe. mne je potom proste zle a jem iba svoje jedla to je v pohode.

Kv

neskoro uz bolo davno . ale tak podla mna sa so vsetkym da zmierit. teda az s tym ze teraz mam ist na firemnu veceru a ja proste to sa neda. nechcem sa tam strapnit ze seci budu jest a ja tam co budem a take jedlo proste nejem a vecer uz toboz a na verejnosti uz absolutne. to je problem co ma stve momentalne neskutocne. neviem co mam povedat ale jest tam nebudem a nechcem aby po mne secia kukali ze co mi je.
to iste vianocna vecera. uz aj ked mi spravi babka co chcem aj tak bude az po siestej a po siestej nejem.
toto je momentalne moj problem co chcem vyriesit, ne niaka ziletka. to je nic : /