Nebojíte sa konca sveta?

Príspevok v téme: Nebojíte sa konca sveta?
m,mlk

Je to najskôr hlúposť, koncov sveta tu už bolo až-až. Ale teraz tu na fóre som našla v jednej téme link na nejaké bizarné zvuky objavujúce sa po planéte. Že vraj to môže znamenať predzvesť blížiaceho sa konca sveta. Tiež to môže byť podvrh, ale keď som si tak predstavila, že som niekde v meste a zrazu počujem nejaké divné zvuky, tak by ma asi trafil šľak..

macik

čo aké zvuky preboha ?

tiež ..si myslím,že liek na rakovinu majú,tie svine,ako vraví jane Tristo ...tie svine nechajú radšej trápiť ľudí,normálne sa mi dvíha žlč z tých skurvených ľudí ,prepáčte za výraz ...

a k téme ...
no nech príde ...nie som proti,z čisto racionálneho hľadiska..-všetko to aj tak tam speje...ja by som bola spokojná ..avšak ..asi by som sa pototo kebyže to "vidím " ako to ide do pekla

lost

arman

jo, a hovori sa tomu TEOTWAWKI
The end of the world as we know it.
Koniec sveta tak ako ho pozname, alebo takeho ako ho pozname.

Tj. teoreticky 1989 sa da povedat, ze bol z casti TEOTWAWKI..

Ak by vypli net, bolo by to TEOTWAWKI :D

Ale ano, nacipuju nas, to bude garantovane TEOTWAWKI :) budeme otroci vsetci..

alenka_maxova

m,mlk, ano aj ja som tie zvuky POCULA!!! V noci v zime som si otvorila okno a pocula som tie zvuky!!!!
P.S. vies co to bolo? Buldozer par ulic od nas odhraboval sneh...Nie, neboj sa divnych zvukov, boj sa divnych ludi. Zvuky nam neublizia, ublizime si tak akurat sami navzajom...

arman

To si zle predstavujete, koniec sveta prijde ako vzdy v krize, vojne a hlade. Ziadne armagedony, zaplavy, explozie planety a podobne... pozerate privela TV. :-)
Po krize prezije male mnozstvo ludi a bude nieco nove... neviem co, neodhadujem si to tvrdit. Ale na 100% to uz nebude moct byt to, co je tu momentalne. Mozno prijdu mimozemstania, kto vie. :-)

Diky Svarog, tie linky si niekedy pozriem, ale teraz sa mi tym nechce zapodievat. :-)

bibba

sice casto si hovorim, chcem sa zabit :D ale trosku sa bojim konca sveta :) napriklad, ked si predstavim, ze v jednom momente to len tak pride, a ja budem niekde, moji surodenci budu niekde inde, frajer a vsetci proste, ktorych mam rada budu v tom momente na inom mieste, nez som ja a nemohla by som sa ani rozlucit. to je velmi smutna predstava. keby to samozrejme prislo, akoze len tak, z nicoho nic...

tpch1

karcino, to, ze ti frajerka dala kopacky, je ta najmudrejsia vec, aku v zivote zatial urobila. Tou najsprostejsou bola ta, ze si s tebou vobec nieco zacala.

zewa

Len trosku zase zamudrujem. Planeta je schopna uzivit 12 miliard ludi. Ale to by to tu muselo vyzerat trosku inak ako teraz v nasom mega civilizovanom svete :)