vyspala som sa s kamaratom a...

Príspevok v téme: vyspala som sa s kamaratom a...
mrzimato

obaja sme boli opiti, nadrzani a chceli sme to.Ja som zasadovy clovek ktory toto nerobi bez lasky a vztahu, ved to bolo aj take nezazivne, stalo sa mi to druhykrat v zivote a po tejto "afere" s nim aj posledny bojim sa, ze sa ten kamaratsky vztah skonci...napisala som mu, ze nad tym rozmyslam a nech je to len medzi nami a on neodpisal...zacinam to lutovat, z mojej strany tam niesu ziadne city a z jeho neviem, myslim si , ze trocha ano, je to nesmierne pekny chlap po ktorom tuzi vela zien no mne je to jedno... mna hneva to, ze touto cestou sa od seba odlucime a prestane si ma vazit... zacal to on, ja by som sa ho ani nedotkla.. zacinam to lutovat.. ako sa mam spravat aby sa to kamaratstvo neskoncilo? Aj ked momentalne nemam potrebu vyhladavat jeho spolocnost nejaky cas, ale nechcem aby sa kamaratstvo skoncilo nadobro..neviem co mam robit ako sa spravat, po tom,ze mi neodpisal sa citim trapne a zacinam mat paranoje, co si asi tak po tomto zacina o mne mysliet... naivna niesom, sladke reci od takehoto cloveka mi maximalne tak polichotia, ale neskocim na ne... hm co dalej

xy:)

dalsi, co nevie stravit nasledky bujarej noci. ved ti tu nik nenapisal nic zle a ty si uz ofucana. ked ti vadi mentalita slovenskych ludi, co si to nezavesis za zahranicne forum?

mrzimato

aglia ci co si

zaujimave ze vies o mne viac ako ja sama :) no mozno sa ma ta kritika mierne dotkla.. a preto sa snazim obhajit pravdu, lebo kazdy sa pozastavil nad tym jednym, ale asi jeden clovek mi tu poradil.. kazdy iba odsudil.. neporadil, ale odsudil...o to ide
takze dovidenia, uz ma to tu nebavi

alenka_maxova

mrzimato, nechcem do teba "zabrdat", naozaj to nie je moj sobotny program :) Ale uvedom si, ze si svoj problem napisala verejne. A su tu ludia, ktorym sa prosto tvoj nazor "som zasadova, nesexujem bez lasky, iba dvakrat som sa smykla", zda jednoducho hlupy. Pride mi to, akoby si sa chcela ospravedlnit pred nami a vlastne aj sama pred sebou, ze to co sa stalo nebolo vlastne nic, lebo v konecnom dosledku si zasadova...A my ti len davame zrkadlo, ze to tak zrejme nebude. A aby si si nemyslela, ze ja len sudim a nepozriem sa na seba, tak neboj, vzdy sa najprv pozriem na seba. Preto ti pisem to, co pisem :)
A stojim si za tym, ze tento chalan ta v ucte nemal odvtedy, odkedy ste sa spolu vyspali. Ja by som ti poradila len tolko, porozpravajte sa zoci voci, ale ziaden vztah od toho uz necakaj, ani len cisto kamaratsky :)

mrzimato

lolo

ano v tejto dobe som svetla vynimka a stojim si za svojim:)

ale vas to bavi poucovat druhych co.. z mojej temy tu vzniklo uplne nieco ine odsudzovanie, vycitanie a karhanie co som to preboha urobila ako som mohla! si taka a taka, ja na tvojom mieste podzemnymi sachtami:D je mi to smiesne.. ked tu niekto pise o citoch.. mala som 3 rocny vztah v ktorom som bola verna ako psik... on si zacal s druhou... mna odstavil na vedlajsiu kolaj, dovidenia..a predsa zijem SLUSNE nieje zo mna nymfomanska mrcha aby som si tym kompenzovala nieco.. po tom som drzala celibat cez 2 roky.. ak to niekto dokaze tak gratulujem vsetci co o tom vedia sa mi cudovali ale mne to je samozrejme jedno ja sama viem co chcem a co nie.. teraz nemyslim manzelske pary ktore maju 60te vyrocie..ale dnesní zdraví, nornmálni ludia...zeny mozno este aj hej.. ktore su vychovavane mniskami v klastore a vedene tak, ze ked si daju o jednu tablicku cokolady viac tak je to uz obzerstvo a musia sa ist vyspovedat...ja neviem co je na tom take hrozne a preco ste ma zacali tak strasne odsudzovat..ale beriem vase nazory ved kazdy ho moze vyjadrit.. zaujimala by ma aka vekova kategoria mi pise niektore prispevky

aglia tau

mrzimato, nepoznáš ľudí, ktorí sem píšu, tak nespletaj o súdení. Tady Ti každý napísal názor,nikto Ťa nesúdi, len ty máš problém, že neznesieš kritiku. Potom si urazená.

mrzimato

jaj aj majster tesar sa utne..trepte si co chcete, nehne to so mnou uz, ja som si napisala svoje kto nechape, ma smolu.. aj tak raz zomrieme :)

gooferka

no to je od neho velmi "mile" ale myslim si, ze to musi predychat najskor.. on sa este ozve sam od seba, stavim sa....ale z tvojho prispevku mam pocit, ze ty k nemu citis nieco viac? kazdopadne uz mu urcite nepis nic... ja to mam take, ze moj kamarat je pre mna skutocne len kamarat aj ked som sa s nim vyspala teraz..ak teda sa neodosobni odo mna tak uz s nim spat urcite nebudem tym som si ista...a teraz neviem..ja som mu nepisala ziadne emocne vylevy,len nech si to pre seba necha.. teraz ho nepotrebujem po tom co sa stalo lebo ja si to tiez musim nechat ulezat v hlave, alebo vytriast z hlavy lepsie povedane, nie, ze by som to lutovala, lutovala by som to v pripade keby sa zachoval tak ako tvoj "kamarat" ale rozumies ma dufam, niesom uplne vklude....ale viem, ze ma to prejde raz ,len to, ze neodpisal ma nuti rozmyslat.. :) a uz asi kaslem na to lebo ma to len zbytocne zatazuje dolezitejsie su ine veci v zivote a nie taketo koniny ked nad tym rozmyslam...

ach sladke slovensko.. teda mentalita ludstva na slovensku.. sudia druhych a zabudaju sa najskor na seba pozriet. Ale myslim pozitivne :)

Magy

alenka, ako som napisal. zasadova by len chcela byt. zle zrejme si baba len myli pojmy a dojmy.
zasada znamena zasadne - teda vylucuje vynimky.
u nej skor slo o zvyk a styl.
alkohol NIE JE polahcujuca okolnost.

ja napr. nejem cervene maso. zo zasady. keby som si ho raz-dvakrat za rok dal v style "ved z toho predsa neumriem", tak to sa na to rovno mozem vykaslat, lebo to uz nie je zasada, ale len to, co som pisal vyssie - styl a zvyk s obcasnymi vynimkami.

hop

žasnem nad názormi mladých ľudí. to ste fakt až takí hlúpi? tiež spadám do vekovej kategórie pod 25, no toto mi príde choré. buď sexuj jak zviera a nerieš to spätne, odstav city alebo nesúlož vôbec (keď nemáš lásku a vzťah, to bez čoho to vraj u teba nejde). Stalo sa to prvý, potom druhý raz, stane sa to ďalších XY krát a to presne preto, že si zásadová :D zamysli sa nad sebou. čo čakáš, si len ďalšia ktorú ulovil. Nie si prvá ani posledná. Najlepšie je, že chlapi sú schopní byť kvázi kamarátmi veľmi dlhú dobu, a to IBA kvôli tomu, že ťa dostanú do postele, s týmto zámerom. Teraz je mu to podľa všetkého jedno. On si ťa odfajkne a ty plač.