Ako prestat mysliet na sex

Príspevok v téme: Ako prestat mysliet na sex
martinn

ahojte. Mam 22 rokov a myslim, ze mam jeden problem, mam priatelku 3ti rok a este som s nou nemal sex. Je v tom nabozenstvo, vnima sex ako hriech a chce ho az po svadbe. V posledom case nan myslim dost casto a neviem tento pocit zo seba dostat, niekedy sa tym ubijam. Ked som s priatelkou mam stale tuzbu, viem ze to na mne vidi a ked sa o nieco pokusim zacne jej to vadit, lebo viem aky ma nato nazor. Momentalne prezivam casto dni bez nalady a si nahovaram ze je vsetko ok, ze tiez sa nemam preco ponahlat. Neviete mi dat nejaku radu ako sa cez toto preniest a znovu ziskat energiu a veselost??

Maoam

no a to ze mas 22r, treti rok vztah a myslis stale na sex (lebo ho nemas) je absolutne prirodzene, sa cudujem, ze si to tak dlho vydrzal

Maoam

martinn: a to po svadbe sa zrazu akoze prepne a zrazu bude mat k sexu pozitivny vztah? To uz nebude 'hriesne'??
Len aby sa nestalo to, ze aj po svadbe budes odkazany na masturbaciu alebo milenku a budu zasa ine vyhovorky.
Ak sa hned datumom svadby priatelka prepne na pozitivnu vlnu ohladne sexu a zacne sexovat ako diva, tak bola cely cas proste POKRYTECKA, co ma ale u katolikov vobec neprekvapuje :DDD.

Cojaviem, ja na tvojom mieste by som si nasla normalnu a inu priatelku s pozitivnym vztahom k sexu uz pred svadbou a bez nabozenskych dogiem v hlave, lebo to nebude jedina dogma, ktoru ma zarytu v hlave, tych bude viac.
No a hlavne par sa musi predsa otestovat a zohrat aj v tejto oblasti, co ked sa nahodou k sebe po tejto stranke nehodite - kym je to len vztah, da sa z neho odist, ale co z manzelstva, prip. uz s deckom?
To bude podstatne tazsie.

Heatherka

a potom to tak aj vyzera :( ze prave taki strasne nabozensky zalozeni sa beru velmi skoro, len aby spolu sa vyspali. poznam neskutocne vela ludi, co ani 20 nemali a uz sa brali, lebo to tak boh chce. ze im to rodicia dovolili vobec, sa cudujem.

ano.

Ja mam narovnako roky, aj dlzku vztahu s priatelkou ako ty a tiez myslim na to stale :D rozdiel je, ze my to mame skoro vzdy ked sme spolu. Teda aj ked to uz budes mat, neprestanes na to mysliet :D

Ja osobne by som takyto vztah ukoncil, mozno teraz to este nie je taky problem (aj ked uz by mal byt), ale v buducnosti to bude stale horsie a horsie. Myslim, ze ta vobec nelubi.

sheila.

martinn, sucitim maximalne, kedze moj priatel tiez nechce mat somnou sex kvoli nabozenstvu, a tiez ma to ubija.
Ale lubim ho,tak som sa rozhodla vydrzat az do tej svadby, aj ked aj ja mam slabsie dni a niekedy sa mi zda ze sa zblaznim, a niekedy nechapem co robim a naco to robim.
Ale potom ma to prejde,poviem si ze sex nieje najdolezitejsia vec na svete...
No ale pravda je ,ze on je chalan takze vidim ze tiez po tom tuzi ale nechce podlahnut :) ale samozrejme intimne dotyky a vasnive bozkavania su "povolene" v nasom vztahu.

A nakoniec, ze ako sa dostat zo zlej nalady? urcite sa snou porozpravaj. povedz jej ze strasne po nej tuzis, ale ze vydrzis to, len nech o tom vie. Mozno vam dobre padne taky rozhovor...
Alebo..poziadaj ju o ruku :P

MiniBibs

Ste spolu tretí rok a ešte ste sa intímne nezblížili? Tvoja drahá chce sex až po svadbe... a ak by mala byť svadba o 10 rokov, čakal by si na ňu? Je úplne prirodzené, že človek túži po tom, koho miluje... čiže tvoja priateľka neuznáva ani vášnivejšie bozky, intímnejšie dotyky? Aj to považuje sa hriechy? Nech si hovorí kto chce, čo chce... sex do vzťahu patrí...