Umelé bábiky, aj ty si jedna z nich ?

Príspevok v téme: Umelé bábiky, aj ty si jedna z nich ?
anonymkacolett

Ahojte :) ako tak sledujem, každým dňom je viac a viac umelých báb, umelé prsia, vlasy , nechty, umelé opálenie, pery napichané, obočie , atd... mne je z toho zle, áno veľmi rada by som bola keby mám väčšie prsia, dlhšie a hustejšie vlasy, ale nebola by som to ja! Keď niekto si dá spraviť len tie vlasy, pery, prsia, ešte je to fajn, ale keď vidím tie baby, ktoré už majú všetko, je mi z toho zle... aký názor máte na to vy?

zuvinka

Môj názor je taký, že je to ich vec :) keď zbadám babu, ktorá je na môj vkus až príliš umelá, tak si pomyslím svoje, ale na druhej strane, keď ju to robí šťastnou, že vyzerá "dokonale", keď je to jej priorita, tak nech si robí so sebou, čo chce. Ja sa napríklad vôbec nemaľujem, som so sebou spokojná aj bez toho, nechty mám svoje, obočie, prsia tiež a na niektoré baby (možno aj chalanov) tým pádom môžem pôsobiť tak, že fuj, tá ani nie je upravená. Ale tým, že mám zdravé sebavedomie som ani nikdy núdzu o nápadníkov nemala :) je to podľa mňa tak v rovnováhe tie naturálne baby a umeliny, lebo zas bolo by to o ničom, keby sme všetky boli rovnaké.

vebe

No bohuzial,asi to bude pribudat. U casti zien sa z toho vyvinie az nieco ako posadnutost plastickymi operaciami a korekcnymi zakrokmi ci az zavislost. Je to podla mna prilis velky odklon od prirody a to nebyva zadarmo (nemam na mysli teraz peniaze), pri urcitom kvante umelych zasahov sa telo zacne uz akoby branit a vo vysledku je zdevastovane, co treba neustale zakryvat komplikovanym malovanim sa, ucesmi, oblecenim a co ja viem cim a nakoniec je z toho bludny kruh, depresie. Ked uz nejake korekcie, tak len male a s mierou. A co sa tyka solarka-tak to je praobycajne sebaposkodzovanie, ved koza nam musi vydrzat cely zivot, aj ked budeme mat 70.Neviem ako budu tie solarkove zeny vyzerat vo veku 70.

Šejla

wreck, neklam:D Ako inak by si vedel, kolko stoja nechty s bielym okrajom? Určite ty si dávaš tie s rôznym dizajnom!

wreck

moze to byt chvilu pekne na pohlad, ale zit by som s tym veru nechcel. okrem toho mi to signalizuje vyrazny sklon k marnivosti, takze by som to nechcel ani zivit. uz nad gelovymi nechtami s bielym okrajom za 15€ na tyzden krutim nechapavo hlavou.

co uz s vami, no. v roznej miere to vo vas vsetkych je. :)

a len pre uplnost: ja jedna z nich nie som. :)