som nespokojny

Príspevok v téme: som nespokojny
nokia c5

zdravim vsetkych. strasne moc nad vsetkym rozmyslam, vsetko po sebe kontrolujem, som nespokojny sam so sebou, moc sa kritizujem. rozmyslal som nad tym, co by sa muselo zmenit, aby som bol spokojny, nato vsak nikdy nepridem lebo moja nespokojnost bude trvat cely zivot. som vecne nespokojny clovek. otazka ako to zmenit je asi zbytocna, ale ako zacat byt spokojny? SOM HROZNE NESPOKOJNYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY. dakujem za odpovede, ak nejake budu, dufam. vdaka.

karolza

ahoj
,, strasne moc nad vsetkym rozmyslam, vsetko po sebe kontrolujem, som nespokojny sam so sebou, moc sa kritizujem,,
toto ťa citujem,aby si bol spokojný musíš sa sám zmeniť a prestať moc rozmýšľať nad všetkým,prestať všetko po sebe kontrolovať,prestať sám seba kritizovať.
povieš si to sa mu jednoducho píše,
prečo nad všetkým moc rozmýšľaš ?????
prečo po sebe všetko kontroluješ?????
prečo sa kritizuješ??????
to moje otázky,skús ich zodpovedať a uvidíš,lebo keby som na ne ja odpovedal možno by ťa to zaskočilo,minimálne dve moje odpovede
s pozdravom karol

Laci558

No vidis a zasa si nespokojny... :D A ano zacnes byt spokojny ked si to budes stale opakovat ze si spokojny.. dostanes to do podvedomia a budes sa na svet divat inak... len to chce cas

Laci558

A robilo by ti problem, namiesto toho aby si si v mysli alebo vobec opakoval som SPOKOJNY. Opakuj to stale ze si spokojny a nie nespokojny. Urcite to prejde... taketo zataze mavaju aj ostatni ludia len ich nedavaju velmi najavo... Takze bud spokojny :D

nokia c5

potreboval by som sa rozpravat s ludmi, alebo aspon by som potreboval mat pri sebe cloveka v mojom veku ktory ma pochopi. mam 18 rokov. teda mal by som ist do spolocnosti, ale pravdaze aj nad tym moc rozmyslam, ze co ak sa stane to, a to...