jazvy na tvári, môže byť baba aj tak pekná?

Príspevok v téme: jazvy na tvári, môže byť baba aj tak pekná?
lenuška

môže byť baba považovaná za peknú, aj keď má jazvy na tvári? jednu v strede líca a druhú žiaľ uprostred nosa (obe po znamienkach)alebo ako ich čo najviac zakryť, hlavne tú na nose, idem sa z toho zblážniť- uprostred nosa jazva- ale keď muselo ísť von , tak muselo + čo je dobré na drobné vyrážky okolo úst, na brade? poraďte

lala8

ja mám tiež nepeknú jazvu priam dieru v líci, ale je to uhol pohľadu..ja sa cítim ozaj zle s ňou, ale ! nastúpila som do novej roboty kde nik nevie čím som si prešla a tú jazvu isto vidia ale na všetkých sa usmievam a oni na mňa ešte viac,takže fakt je to len o charizme a tvojom naladení.. Jazvy sa dajú zredukovať, len momentálne ja všetky tie ošetrenia nemôžem podstúpiť.

muc

v porovnani s niekym, kto mal popalenu tvar a podstupil nekrektomiu a transplantaciu koze na tvari, tak si zrejme krasavica. no bude ti to na nic, ak tvoje vnutro je zakerne, falosne a zle...

takze skus porozmyslat nad podstatou cloveka

:-DD

lenuska, ak sa budes upriamovat stale na tu jazvu, tak nakoniec ta budu aj ostatni vnimat len ako "chodiacu jazvu na nose". Ked ju prestanes riesit a prijmes sa s nou taka, ak si, tak si ju ludia bud nebudu vsimat, alebo ak si ju aj vsimnu, nebudu ju riesit, proste bude tvojou sucastou aj v pozitivnom zmysle. Budes proste "ta fajn kocka, co ma jazvicku na nose", nie ta "zakomplexovana baba s hroznou jazvou"

leaaaa

ja chodim na laser a nic moc.... stale take iste to mam...a ani silikonove gely drahe ako slak nepomahaju, ani contratubex... teraz si davam lacny heparoid 2. den, zevraj to niektorym pomohlo, tak uvidim :( uz som zufala, neviem, co mam robit...cele telo posiate jazvami po znamienkach...

lenuška

ďakujem ľudia, viem, že krása neni len o bezchybnej pleti, ale určite by som sa cítila lepšie bez jaziev...nad laserom som rozmýšlala , ale nepočula som naň dobré ohlasy, skôr naopak

lenuška

M 25 pre teba je to možno trápna otázka, pre mňa určite nie...každý druhý človek mi povie, to nerieš, ani ti to neni vidieť, ale je a dosť, keďže ju mám v strede nosa a neni bohvie aká maličká, že by ju nebolo vidieť, ani keď použijem make - up...a keďže ich mám na tvári ja a nie niekto iný, tak ma to trápi...keby má jazvy na tvári kamoška, tak tiež poviem, čo to riešiš, ani to neni vidieť...ale týka sa to mňa a mňa to trápi veľmi..hlavne ,keď vidím všetky tie pekné baby okolo :(

AdamKrt

lenuška
Včera 14:58

jazvy sa daju bezne riesit korektivnymi zakrokmi laserom. A tiez je to aj jedna z metod na odstranenie znamienka na chulostivych miestach.

0vecka

no ak su to jazvy po znamienkach tak asi budu uplne miniaturne... a ver tomu ze tak 90% chlapov sa ti aj tak skor pozrie na prsia alebo na zadok .... :-P takze nemas co riesit