Panika po skole

Príspevok v téme: Panika po skole
panic girl

Dobry vecer,

v maji som skoncila Bc. ucim sa celkom slusne( priemer 1, 2) no skor si myslim, ze som mala aj velky kus stastia, samozrejme pokracujem dalej v studiu....ale uz teraz chytam paniku co bude so mnou o rok a pol ked skoncim skolu..ze si nenajdem ziadnu normalnu robotu a ked najdem tak to vsetko pokazim...snazim sa, ale niekedy si pridem ako taky popletko...cca rok som mala brigadu ( kontrola kvality) a povedali mi, ze nech uz nechodim, zevraj som bola pomala, chyby v papieroch...strasne skaredo pisem...celkom ma to vzalo, ze by som sa tak cez tyzden zhorsila??:( hmm...a preto sa bojim o svoju buducnost co to bude....ze vsetko dokazim dopletiem nebudu so mnou spokojny, alebo, ze som uplna hlupacka.....ma niekto podobny problem)?? prip. pozna riesenie....Dakujem

mhjr3

ak si este len po prvom rocniku a nechytilo ta to, tak ti osobne radim aby si skusila iny odbor, uplatnenie v praxi ak nemas rodinneho prislusnika na nejako urade je nulove,

panic girl

na pravo do bb, cize tiez asi neprespektivny odbor navyse s pochybnou povestou....ale ked sam minister prace ma bc z nasej skoly:D omg

nefinka ja viemm...:( ved zase nie som trulo, urcite sa budem snazit, ale je tam strachh...velkyy

a ty natusa aku mas skolu?

natusa42

prepána jána...a ja čo mám povedať ?idem na odbor,,ktorý asi nemá buducnost ,ale AZ teraz to viem...a ja este len zacinam ...a sa neskutocne desim tohto..ja sice nemam taketo otrasne skusenosti ako ty,ale cakam,kedy to niekto mne povie
som panicke dievca tak isto ako ty,panikar a stresor