Co robit? stoji este o mna?

Príspevok v téme: Co robit? stoji este o mna?
miklosova

Milenecky vztah. Cca 4 mesiace, nielen sex, aj kino, restika, rozhovory, sny... Nie laska. Hovori, ze som super, ze je spokojny, vidim, ze asi je, sprava sa tak. Ja som nadmieru spokojna. Ale... stale hlada... Zrejme lepsiu, krajsiu? To ma uraza. Neprizna to, nechcem sliedit, to je pod moju uroven. Chcela som to stavat na dovere, ale zneuziva ju. Pravidelne. Viem, ze so ziadnou nebol, ale uz len ten pocit a vedomost faktu, ze hlada... je iny, neprimerane sebavedomy, pysny, pritom naoko tuctovy. Co robit?

Maoam

tak to dost meni situaciu

odsudzovat ta nebudem, lebo nevidim ani do teba, ani do tvojho zivota, to co tu pises je len zlomok reality

v manzelstve sa zrejme nudis, zalezi ti na nom este? ak ano, tak si s manzelom vyrieste problemy, ak sa da a kym sa da

ten tvoj priatel je zrejme opak manzela, ze? tzv 'zly chlapec'...

ludia väcsinou vzdy nieco nove chcu, maju 'vsetko' a zacnu sa nudit, hladat nieco nove, co ich vytrhne zo stereotypu

to robia aj muzi, doma dokonala manzelka (ale mozno nudna) a maju aferu z nejakou radodajkou, ktora ich nenudi a je opak manzelky, ale nikdy by s nou nezili...ale na uzitie si je to super

miklosova

Teraz ma odsudia dalsi, ale mozno fakt niekto da serioznu radu. Beriem tie s fackami a sprchou. Volakedy som mala problem so sebavedomim, myslim, ze som na tom uz ovela lepsie, ale aj tak... Zijem v "idylickom" nudnom manzelstve, bola som rada za odbocenie, za ten pocit tesit sa na niekoho. Ale zasa, nelipnem na nom nejak prilis... Uz mam aj vek na to, aby som bola rozumna. Len ma to stve. Ma rodinne problemy, ma problem s gamblerstvom. Lieci si komplexy...? Chce mat pocit, ze aj ked je vlastne neuspesny a tuctovy "robotnik", predsa zbali nejaku inu? chcem pocut odpoved, ze ano a ze mu treba pomoct... ale asi je nacase pozriet sa na to triezvo... nebude mi chybat ani tak sex, aj ked bol fajn... ale to priatelstvo, rozhovory. Rozumeli sme si. Skoda no.

Maoam

muzi ako on naschval hladaju vztahy s babami, ako si ty

jemu to robi dobre mat naivnu, nesebavedomu, oddanu, na vsetko pripravenu trupku

prepac, nemyslim to tak, ze ta chcem urazit

musis sa prebrat a fakt, daj si facku a hod si studenu sprchu a porozmyslaj nad sebou a nad tym, co so sebou robis a nechas robit

Maoam

Vzdat sa coho? Ze ta odrbava, vyuziva, v duchu sa z teba rehoce, je k tebe arogantny? Dobry sex, prechadzky, kino, restiky, darceky ti da aj normalny muz, ktory si ta bude vazit a bude s tebou preto, lebo s tebou chce byt a bude ta mat rad a nebude neustale paralelne drzat vyhlad za 'lepsimi' a len co taku povolnu najde, kopne ta do riti.

Ak by si poriesila vlastne chabe sebavedomie pozitivnym smerom a uvedomila si vlastnu hodnotu a prestala zo seba robit handru, sama by si skor ci neskor jedneho dna vstala a uvedomila si, boze co v tomto vztahu este robim a dala mu kopacky skor, nez ich da on tebe.

miklosova

Mas pravdu, Maoam. O mojom sebavedomi. On si je mnou isty, jemu vobec neprekaza, keby som isla s inym.. Len tazko sa vzdat niecoho takeho... Mozno odosobnit sa...