Kto pozna homeopata Pavla Bielika?

pan d.

Este jestvuje jeden homeopaticky postup: na bolave miesto si treba stale prikladat lopatku hliny, kazdy den. Pomoze to? Nie, ale zvyknete si:D

j19

Maminej známej vraj veľmi pomohol s myomom,vyhla sa operácii,teraz má na neho kontakt moja mama,zvažuje,či tam ísť,ale úplne s iným problémom.Alebo Ľ.Albertovej,keď lekári nepomohli...

pan d.

A este su aj taki, co robia nad tou vodou magicke ritualy a to satanske. Clovek to potom pije, len schorlaviet z toho moze este viac.

grandmama

Vážne, Deria? Nuž, ja som veru taká nadšená nebola. Zvlášť keď som si dala svojej sestre lekárničke skontrolovať, čo tie jeho "homeopatiká" obsahujú. Ďakujem pekne, prednison by mi pomohol v akútnom štádiu aj od lekára a nemusela by som zaň toľko platiť. Otázka je, čo by to urobilo s mojím organizmom neskôr, keby som ho ovšem bola brala. Homeopatiká pána Bielika nie sú certifikované, vyrába ich takpovediac na kolene a žiaľ, nie sú čisté.
Na Morave bola svojho času tiež taká úspešná homeopatka, tá zase dávala do svojich liekov marihuanu. A rovnako ako pán Bielik, aj ona bola niekoľkonásobná milionárka a postavila svojim deťom krásne domy. Takým ľuďom niet čo závidieť, lebo po smrti si budú musieť všetky svoje hriechy odpykať.

pan d.

Homeopatia je postavena na vode, to vies dobre aj sam. Vyuziva placebo efekt, samoliecenie organizmu. Mne ked povedia v lekarni, ze homeopatika, tak sa len usmejem:D