Četujete s inými aj keď máte partnera?

Príspevok v téme: Četujete s inými aj keď máte partnera?
nechatujuca

Zaujimalo by ma ci chatujete (cetujete) s inymi chlapmi/babami, aj ked mate partnera. Vie o tom? Vadi mu to? Nebojite sa, ze sa na vasu internetovu znamost namocete a pokazi to vas vztah?

Preco sa pytam.. Mam partnera uz 7 rokov, mame sa stale radi. Ale minule som mala slabu chvilku a napisala som jednemu velmi sympatickemu chalanovi, ktory ma nepozna ale ja jeho hej, s tym, ze si s nim budem potajomky pisat. Ked vsak odpisal, vypla som rychlo pocitac a mojmu partnerovi som sa hanbila pozriet do oci.. Pripadala som si, akoby som ho podviedla.. Viem, ze je to prehnana reakcia (a po dvoch hodinkach s nim som na to zabudla - lebo povodne som sa mu chcela priznat), preto by ma zaujimalo, ako vnimate chatovanie s inymi vy?

Leela333

Píšem si s kamarátmi, so známymi a keď sa fakt nudím tak odpíšem aj cudziemu. Ale vždy aj napíšem dotyčnému, že som zadaná (zvyčajne tým konverzácia končí :D Lebo samozrejme tieto typy tam hľadajú len jedno). Ale ja sama nepíšem nikomu, iba ak sa fakt obaja poznáme.

Iba Katka

Občas s kamarátmi, s kamarátkami (žiadne dlhé vypisovania) a len raz za čas - nič prečo by mal žiarliť

petrisorka1

ja si s cudzimi nepisem, na co, nie? a ani take fora nevyhladavam , spokojna som doma a dufam, ze priatel tiez. pisem si len s kamoskami a kamosmi. moj nazor na vec je taky, ze keby som bola velmi sklamana ak by som vedela, ze moj priatel si pise s cudzimi babami, videla bysom za tym flirt a mozno nieco viac

dee2

Ak ti zalezi na partnerovi skonci s tym. U mna sa to presne takto isto zacalo...je to nadlho, ale na daneho som sa namotala a priatel nic netusi a nechcem ho stratit... ale uz sa cely moj vztah k nemu pokazil....cele zle...

Dadula56

Chatovala som parkrat, to je podla mna normalna ludska interakcia. Ale neflirtujem, ani nic take, praveze ked dotycny odide od temy a zacne sa ma pytat prilis osobne veci alebo jeho spravy dostanu sexualny podton, komunikaciu koncim. Partner to vie, parkrat som mu to skopirovala, aby sa zasmial, aki su poniektori zufali.

zuzanka555

ja si píšem s inými chlapcami noo naozaj nevyhladavam ich sama....priateľ o tom nevie lebo viem, že by mu to vadilo....je dobre si občas aj poflirtovat s iným lebo nakonec toho si uvedomím že na môjho priatela nemá ani jeden chlapec z chatu a že s nimi iba zabíjam nudu....ale nové známosti nevyhladavam píšem si iba s tymi starými kamarátmi s chatu.....a vôbec mi to neni ľúto lebo viem, že keby on má internet tak to robí tiež...

nechatujuca

dzana - Ved prave to :) Mozno preto tie vycitky :) Nie, nebudem si pisat s tym chalanom... V podstate som sa mu len pozdravila a on sa odzdravil a ja som sa zlakla, ze co to robim :D A vypla som ho...
Len ma zaujimalo, ze ako je to v inych vztahoch..