Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh

Príspevok v téme: Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh
Trblietka

Istym sposobom by som chcela varovat dievcata, ktore naletia zenatym zo zavezkami. aj ked v dnesnom svete je takato zena oznacovana bezrozmyslu ako zlatokopka, najdu sa aj tie ktorym islo o lasku nie o peniazky.

velmi som teraz smutna z muzov, povedzte je niekde taky muz, ktory nepije po veceroch v krcme, nefajci, nedroguje, nesedi na zadku. a hlavne ma v srdci nieco co mu kaze nepodviest ale radsej sa rozist?
muz ktory rad chodi do prirody, ma rad zvierata, ma rad slusny sposob zabavenia sa, ktory sa chce usadit, mat deti, a stastny trvacny vztah.
preco sme my zeny oznacovane za hlupe naivne husy ? ked vo vsetkych mediach je muz vykreslovany ako princ na bielom koni.

lost

Trblietka

:D

krasny face :D

takze takto si vyzerala hmmm

a teraz ked si uz slobodna aj oficialne, preco neposlat foto ako veraz teraz :))

Trblietka

Tak skoncila som to. oficialne som opat slobodna. :)
a som na seba patricne hrda.

aj ked ma stale prosika nech si to rozmyslim, povedal mi ze vydrz este dva roky a ja sa rozvediem.

presne takto som vyzerala:

www.troll.me

Mrska Silvuska

...apropo....pokial som sa stretavala s niekym, kde to vyzeralo nadejnesie nez na jedno dve tri rande, prepacte mi vsetci, ale preklepla som si ho...kde sa dalo...cez koho sa dalo...a vela veci o sebe clovek prezradi aj sam, niekedy ani nevie ako, staci spravna debata, spravna otazka...mozno sa vam to zda nenormalne, a spytate sa, ci by sa to mne pacilo - nepacilo. Na druhej strane - sama som zila s clovekom, ktory zil zivot so mnou a zaroven zivot mimo mna a syna, takze opatrnosti nikdy nie je dost.
Staci si len povedat, ze netreba davat sancu, cas, energiu a kus svojho tela niekomu, kto je hajzlik (kludne aplikovat v opacnom garde - cize aj na zenu). Nezijem preto, aby som venovala svoj cas a roky zbytocne nejakemu odkundesovi.
Cest vynimkam))))
takze mila trblietka - povedz si, ze nic lepsie ta nemohlo stretnut, pretoze aj tato dost blba skusenost ta posunie dopredu. MUSI ta posunut (co tam po tom, ze sa musis posunut sama:-D)

Joo

ooooo no prepac ,ze som uprimna ja viem ,ze obcas napisem aj to co sa moze dotknut no aspon ludi neoEÁVam ,ked mam nieco na jazyku ,proste to zo mna leze
ok ,len ti prajem menej prostoduchosti a viac uvazlivosti do buducna

Trblietka

xxy - to ma rozosmialo :D ;))

joo - , urcite by som trepala o niecom takom a vylievala si tu srdiecko len tak z nudy. ked mi nedokazes poradit ako sa z toho spamatat tak neprispievaj.

Moam - pojdem teraz na cas za maminou spat domov. tam ma stale volnu svoju detsku izicku :)
nijako to nerobil. predstav si akehokolvek partnera , ktory podnika vo viacerych miestach sr aj v zahranici. ptm ti vobec nepride zvlastne ak odide na 2 3 dni. bola som aj snim v jeho firmach.
nieje to ziadny slovensky znamy miliardar. ale zadarilo sa mu v obchodoch.
preco zijeme v predstavach ze vsetci co maju peniaze to aj ukazuju. niejeto ziaden snob. ked sme sa zoznamili, uz mal tento domcek v ktorom smesi krasne nazivali. nekupoval mi vuittonky, a louboutinky kazdy tyzden. najsmutnejsie je natom ze sme zili ako slusny skromny lludia.

A ZREJME MA AJ DVOJITYCH PRIATELOV nie len vztah :DDDDDDDD boze az mi zle prislo

Maoam

ale zit dva roky v dome s muzom a nevsimnut si, ze ma zenu a asi aj dieta/deti :-O to sa ako da?

co ti vravel, ako to robil?

Maoam

mne je to tiez dost divne, to asi je dost zazobany, ked zivi dve domacnosti, ci vasu domacnosti si tahala ty ci ako?
a ty teraz kam pojdes zit, ked dom je jeho?