Pysky ohambia

Príspevok v téme: Pysky ohambia
maxalka

Ahojte, prosim Vas, pomozte mi, mam 18 rokov, a mam dost velke pysky ohambia, ako keby vytahane ci co.., a dost sa za to hambim, takze vas prosim o radu.. Chalani, nevadi vam ked to dievca ma? A baby, vy to mate tiez niektore..?? Lebo nie som spatna, aspon myslim, ale hambim sa mat pre tuto vec s niekym sex..

vera25

ja si nemyslim ze by si mala ist na tu operaciu,moj priatel tiez hovori ze sa mu nepacia tie ktore tam nemaju nic len to maju uplne hladke...takze tak:)

gretuska

baby čo máte takýto problém. nemáte sa za čo hanbiť!! ste pre partnera zaujímavejšia ako tie, čo to majú OK. ja mám jeden asi 3 alebo dokonca 4 krat väčší ako ten druhý, ale partnerovi sa to páči! mňa to robí sebavedomejšou a aj to je lepšie, tak hlavu hore!!! každá sme niečím výnimočná!

bibuska52

Vážená slečna,
zväčšené malé pysky ohanbia predstavujú pre dotyčnú ženu psychologický a
zdravotný problém.Z psychologického hľadiska sa jedná hlavne o pocit
nežiadúcej pozornosti okolia napríklad v plavkách .Pri vyvinutom estetickom
cítení môžu takto vyhreznuté pysky pôsobiť dysharmonicky k ostatným
proporciám tejto lokality.Zdravotne sa jedná minimálne o diskomfort,ale aj
vysýchanie,mikrotraumy spôsobené trením,infekcie a podobne.O potrebe
redukcie rozhoduje subjektívne dotyčná žena.Gynekolgické vyšetrenie je
potrebné za účelom vylúčenia infekčného pôvodu takto zmenených
pyskov.-S-pozdravom-Alexandra Novotná / EstheticMUDr. Helena Ježovitová
plastická chirurgička Súkromná klinika korektívnej dermatológie, laserovej
medicíny a plastickej chirurgie Esthetic, s. r. o. Partizánska 2 811 03
Bratislava Tel. / fax: (+420-2) 5441 5404 Mobil: (+420-910) 542 657

evinka

no vidim ze sa to tu rozobera aj nadalej :-) tak super natalia ked uz je to takto.....vyslo ti to a to je dobre :-)...aaaa maxalka...to je pravda...ved najprv sa troska spoznajte a nemusite hned so sexom zacinat:-) DRZKAM PALECKY :-))) cmuk

igor85

no ja som zacal sexualen zit az ako 21. rocny a nic som nezmeskal akurat moje dievca si vycita kde mala halvu ked sa do toho tak hnala... nebojnajdes niekoho a ver tomu ze mu to vadit nebude... ked ta ma naozaj rad!

natalia222

A s tým chalanom predsa začať chodiť môžeš,keď sa máte radi.Veď určite sa s ním nechystáš hneď vyspať.Nie?Tak si odbehneš na operáciu,počkáš 2 týždne a bude to fajn....

natalia222

Moja,kašli na tú operáciu.Veď z každej strany počúvaš,že sa to chalanom páči.Ja som to zrobila preto,lebo som mala nepríjemnú
skúsenosť,ale ty nie!!Tak do toho a ničmomu sa nebráň.Ale keď si myslíš,že sa budeš nad tým trápiť,až do kým to nezrobíš,tak to urob a potom ti už bude fajn.Ty musíš vedieť...Držím palce!! :o-))