Prirychle zarastanie noh

Príspevok v téme: Prirychle zarastanie noh
sisa500

ahojte baby... prosim poradte mi!
Strasne rychlo mi zarastaju nohy! holim si aj ruky ale to mi neberie az tolko casu ako nohy... stale sa holim ziletkou a mydlom, no zrazu sa mi zacali robit vyrazky take mensie... a nemam vsade hladke nohy :( poradte mi c mam zacat pozuvat na nohy nejaky dobry depliacny kred alebo ja neviem... je nieco take ze si to len nanesiem nejaky krem a pockam a zmiznu same chlpky??ci to je blud??? ja mam dost hrube tie chlpky a kazdy 2.den si holim nohy zeby boli hladke ://// ale ziletky ma uz nebavia..skusali ste aj kremy alebo inu metodu holenia? poradte a napiste prosim
dakujem ;-))))

pretty

aj mne rýchlo nohy zarastajú.. večer oholim a na druhy den poobede citim chlpky.. ale začala som použivať peeling pre tym než si nohy oholím a sa mi zda že mi dlhšie vydržia hladšie než predtým ako som ho nepoužívala

Meretseger

Občas uvažujem o podpálení nôh, aby som tie chĺpky odstránila naozaj efektívne. Čosi mi však hovorí, že existujú aj lepšie riešenia:)

chlllllpky

ja mam tiez taky problem ako ty, ale zacala som chodit na vosk. prvykrat to riadne bolelo, kedze som mala hrube a vela chlpkov, ale teraz ich mam jemnejsie, je ich o nieco menej a vidim uz par miest, na ktorych mi uz chlpy nerastu. Je to super vec, len nevyhodou je to, ze akonahle ti zacnu rast, nemala by si ich oholit a pockat kym ti narastu na dlhsie aby si opat mohla ist na vosk...a ked to budes pravidelne robit, tak ich budes mat stale menej a menej a potom ti uz staci aj epilator, co mna az tak neboli :) len to tak stipka...pripadne ak by ta velmi obtazovalo to, ze si musis nechat narast chlpy, raz choj na vosk alebo aspon dvakrat to vydrz....kup epilator a hned aj kazdy den skusaj epilovat to je na tej istej baze a po case budes mat menej chlpov