Zoznámenie sa cez pokec - je to bezpečné ?!

Príspevok v téme: Zoznámenie sa cez pokec - je to bezpečné ?!
17alisha

caute, som 24 rocna zena, ktora uz ma par vztahov za sebou, ci uz kratkodobych alebo dlhodobych..som celkom pohladna, aj postavu mam dobru, v hlave tiez nemam nakadene..nie som uplny top, ale vzdy som dostala toho, koho som chcela..a tu zacina moj problem..asi ped rokom som sa zoznamila cez pokec s jednym chalanom, som typ dievcata, ktory si vybera chlapov, takze som mu napisala prva, nikdy som nemala problem oslovit toho, kto ma zaujal. chlap sa chytil, pisali sme spolu asi mesiac..fakt to bol dobry pokec, rozumeli sme si od hudobneho vkusu az po politicke nazory..nestretli sme sa vsak, lebo je medzi nami velka vzdialenost, on je v bratislave a ja som na vychode..a potom jedneho dna uz nenapisal...nejak som to neriesila, lebo som v tom case koncila vysoku,mala som plnu hlavu starosti s diplomovkou a ucenim sa na statnice..o par mesiacov neskor som nahodou videla, ze nieco napisal na plochu v miestnosti na pokeci a spoznala som jeho nick, fotku mal uz inu, trochu sa zmenil, bol opalenejsi, vlasy ostrihane, ale stale rovnako sexy..a tak som sa mu pripomenula, pamatal si ma a zacala opat nasa debata, ktora trvala aj niekolko hodin kazdy den..rozumeli sme si vo vsetkom a on nadhodil, ze ked niekedy pridem do bratislavy, dame spolu pivko alebo nieco ine..dalej sme spolu pisali, ale uz nie tak casto, niekedy odpisal raz za tri-styri dni..samozrejme, beriem, ze ma aj ine povinnosti a nesedi cely den na nete, ale uz mi to obcas pripada, akoby som ho ja bombardovala spravami a on chudak "musi" odpisat..aj ked to nikdy nenaznacil, vzdy odpise spravu plnu smajlikov, mame sa vzdy o com bavit, konverzacia neviazne, tak neviem, ze v com je problem..no a teraz k hlavnej otazke..cez vikend idem do bratislavy, uz som mu aj naznacila, ze budem mat aj volny cas, ze ci mi vie odporucit nejaku dobru kaviaren alebo tak...ale on sa vobec nechyta..neviem, ze ci stretnutie so mnou nechce alebo v com je problem? poradte mi prosim

alibi

muz ked naozaj zenu chce tak presunie aj horu, aby s nou mohol byt. toto keby sme si baby konecne uvedomili by nam dost pomohlo. lebo stale si nahovarame, ze ma nejake dovody preco s nami byt nemoze, preco nevola.. nema. len proste na teba serie.

Slecna A.

Alisha, moj pribeh - ak som niekedy pouzivala pokec, tak maximalne na pisanie s kamosmi. Vzdy som si do profilu pisala velkym pismom, nech mi vsetci daju svaty pokoj, ze nemam zaujem s nikym novym pokecat, ist von, spat, fotit sa za prachy, prosto NIC a ze nech ma neotravuju, inak ich zablokujem :D Aj napriek tymto "hrozbam" mi napisal raz chalan, s ktorym som sa (absolutne neviem preco) dala do "reci", aj ked som to nikdy pred tym neurobila. Uzasne sme si rozumeli, stali sa z nas "priatelia". Lamal ma dlhe dlheeee mesiace, aby sme sa stretli, az som sa dala presvedcit. Bolo nam spolu uzasne, ako ked clovek najde svoje dvojca a je zrazu cely, uz mu nic nechyba. Do poslednej sekundy som ani ja, ani on od toho necakala NIC, prosto nic! Ani mi len nenapadlo, ze z toho moze byt viac ako len krasne priatelsto. Dnes sme spolu zasnubeni :)
Moja rada, neocakavaj nic! Nepremyslaj, preco ti neodpisuje a ako mu to dlho trva. Vybodni sa na to! Nepremyslaj o nom ako o niekom, s kym sa das do kopy, nic neocakavaj. Moze sa ti postastit ako mne a nemusi. Ale ked nic nebudes ocakavat, nebudes sklamana, nech to dopadne akokolvek :)

anonymka23

17alisha, tiež si myslím, že keby chcel, stretne sa s Tebou. Keďže je to virtuálny svet, existuje tu aj možnosť, že nie je skutočne tým, za ktorého sa vydával. I keď kto vie, možno mu teraz krivdíme a vážne niečo dôležité v tom čase má. Dávaj pozor, chodia tam síce aj normálni ľudia s rozumom, no je tam aj veľa takých, ktorým sa veriť neoplatí..

peta111

ja si myslim, ze je za tym ina zena alebo ta jednoducho berie ako kamosku len taku na virtualny pokec... ak by velmi chcel, zmenil by program, urcite..

Laara

suhlas s noro 29..ak by mal zaujem, tak kvoli tebe zmeni akykolvek svoj program..len ti nechcel na rovinu napisat, ze sa stretnut nechce..takto to vybavil diplomaticky a nic neslubil..ale mne osobne by hned docvaklo, ze tuto mam zaradit spiatocku..ved uvidis, ci sa ozve..velke nadeje by som do toho stretnutia nevkladala, nech nie si zbytocne sklamana..

noro 29

Neozve sa na 101% :-) ak by chcel, plány si vie posunúť niekam inam...stále ti z jeho reakcií nedošlo, že NEMÁ ZÁUJEM? Baby, niektoré ste fakt mimo...
Postav sa pred zrkadlo a tlieskaj si, ako každého dostaneš...

17alisha

tak som sa ho opytala priamo, ze ci nedame stretko a on mi odpisal, ze chut by aj bola, len uz ma nieco naplanovane, ale ak si najde cas, tak sa ozve :)

co sa tyka tej dialky, na ktoru ste tu niektori narazali, tak ta problem nebude, pretoze sa stahujem za pracou do ba a on to vie

nemyslim si, ze by to na mna hral, z jeho nazorov je citit dospele a zrele zmyslanie, ale ked to na mna len hra, pri osobnom stretku to spoznam

vinea

Ja si skôr myslím, že problém je v diaľke....lebo takých ako Ty môže mať "rozohraných" viac a môžu byť bližšie, čiže je tam šanca sa s nimi aj reálne a hlavne častejšie stretávať atd atd
A zas yo....môžeš byť žena, čo si sama vyberá.....ale muž je predsa len v istom zmysle "lovec" a on sám si chce vybrať atd atd. A zas keby mal fakt záujem, tak by sa to inak vyvíjalo, lenže je to fakt diaľka medzi Vami
A zas môže byť ako už niektorá spomenula...je zadaný a takto si len kráti čas, či oživuje nudu rutinu svojho života cez pokec s inými ženami, s ktorými si niečo kompenzuje flirtuje atd atd

PS: no ak chceš byť na istom - tak to urob tak, že napíš mu priamo: 8.10.2012 budem celý deň v Bratislave. Chceš sa so mnou stretnúť osobne? Ja áno
....a už to nechaj tak...buď pristane a stretnete sa, alebo proste nie

kafe

Nuž dievča, nikto asi netúži prežívať vzťah cez net a vy ste proste od seba ďaleko. Jemu je to jasné a preto je komunikácia sporadická a ani nikam ďalej (do reality a stretávania sa) nesmeruje.
Tiež si myslím, že si nemala nič naznačovať ale rovno sa ho spýtať, či sa chce stretnúť.