Už 5 deň som nebola na veľkej potrebe...

Príspevok v téme: Už 5 deň som nebola na veľkej potrebe...
Leiluška

Držím asi 3mesiace diétu, podarilo sa mi zhodiť asi 6kg, v poslednom čase mi ale hapruje metabolizmus. Neviem, čo sa deje, ale toto sa mi stáva posledný mesiac. Čo robiť? Mávam už bolesti hlavy, brucha, ale nedokážem ísť na veľkú.. Jem normálne, 3-4 krát denne, jeden - dva dni v týždni sa dokonca aj prejem (jem normálne ako kedysi, aj sladké, slané nakopu, hociako, neťahám diétu do extrému, ale sledujem si kalórie, max. 1200 denne. Ako nakopnúť metabolizmus? Poraďte prosím

Leiluška

Ono to v podstate nie je dieta. snazim sa jest zdravo, kazde 4hodiny. napr:

ranajky: sladka biela activia + bebe

obed: celozrnny chlieb, morcacia sunka, paprika, rajciny

olovrant: 2 jablka

vecera: cottage cheese

Ale niekedy, min.raz do tyzdna mam taky den, ze jem aj sladke (tomu nemozem odolat) alebo na obed si dam vifonku s celozrnnym rozkom

Cvicim min 2-3 krat do tyzdna, hlavne brusaky a drepy min. 30min.

Magy

leiluska, nenapisala si aku konkretne dietu drzis, ake aktivity vykonavas, ako podporujes peristaltiku a dalsie dolezite info.

Dadula56

Ked jes 1200 kcal denne, ktore podla tvojho opisu zahrnaju aj "sladke a slane" (pod cim si predstavim rozne keksy, cokolady, soletky a solene oriesky, ktore sami o sebe maju tretinu tych kalorii, ked si das bezne porcie), tak sa vobec necudujem, ze nemas stolicu, lebo jednoducho nemas ju mat z coho. Zvys si tie kalorie a namiesto hluposti jedz ovocie a zeleninu. Prilis nizky prijem vedie k spomaleniu metabolizmu a potom budes priberat aj zo vzduchu. Aj ked asi mi neveris, ako to uz byva bezne u zurivo chudnucich bez zakladnych vedomosti o strave.

JessicaI

Leiluška
skus na lacno teplu vodu s citronom a ja si davom aj med so skoricou. Zmiesala som si asi 4lyzicky medu s 4lyzickami skorice a to si davkujem kayde rano lyzicku. Az po pol hodine az hodine potom jedm ranajky. Celozrnne pecivo najlepsie obsahujuce lanove semeno.