Kamarátka na chudnutie

kilecko

Ahojte,
LIGHT,vies co ja som po tych tvojich prispevkov myslela cely cas na teba co pri tom hokeji vyjedas hi hi ja som zjedla jablcko 1ks skoda ,ze sme prehrali ,no ale nezabudni my musime vyhrat my budeme zlate zhadzovacky kil ved zdolat kila to je riadny super.
Tip na skrobovy den,zemiakova kremova polievka a varene zemiacky poliate cibulkou,zemiakovo cibulovy salat a nakrajat do toho este kyslu uhorku,zeleninove rizoto,ryza dusena s rajcinami,z knizky je tam kysla kapustova polievka so zemiakmi tiez vyborna,no vyber si nieco ,alebo daj iny tip.

Ja mam dnes syrovy den camembert z rajcinami ,rano 1 velke jablko nakrajane a posypane orechami 1 lyzicka medu na to ,kava a teraz pijem pol litra caju,potom salka zeleninoveho vyvaru a do prace berem krajec toho chlebika tenuckeho s polkou camembertu a rajciny male a pekny den za mnou.

JABLKOSA ja som neni zastancom bielkovinovej diety skodi to hrozne na ladviny ,ale mam vo svojom okoli ludi co fakt z toho paradne schudli ,ale ako to prestali jest tak sa vratili k svojim povodnym kilam ,no je len na tebe ako sa budes stravovat .

Jablkosa

Dobré ránko , ano bielkovinovu uz som raz drzala a ide to sikovne dole vcera som si dala na olovrant jabklo a na veceru som nebola hladna vobec a bolo neskoto uz tak iba kustik zeleniny a mlieko
Dnes som mala ranajky opat tvaroh s jablkami , na desiatu mam sunku s jablkom na obečd take maso na stave so zeleninou a zasa neviem co potom ... to potom napisem .. drzat to chcem najprv do 1.3 ... a potom uvidim lebo iba na bielkovinach to ide tusim vazne rychlo ale uvidim .. mam stale chut na sladke strasne preto same jablka papam

light 93 ?

No ano KILECKO zajtra zaciname spolu = BIELKOVINOVY :) si ma rozosmiala ze som to zaklincovala :)tak zajtra asi si dam vajickovu dietu,ked bielkoviny tak sa to hodi,dufam. A ani sa nepriznam co som zjedla pri tom hokeji = to by si odpadla.ale kupim si cervenu fixu :)no a budem veelmi rada ak mi das tip na skrobovy den.,to mame pozajtra.pa

kilecko

LIGHT az teraz som si precitala tvoju spravu tak tofu bielkoviny,ale jasne ze sa casom naucis stravovat,zaciatky su tazke ja tiez som neni dokonala a mas pravdu ved clovek klame len sam seba ked sa prejeda ja som sa tiez priznala ,ze som to teraz porusila ,ale od zajtra uz idem zodpovedne na to .Zajtra mame bielkovinovy den tak si daj syr a rajcinky k tomu a ked zjes v ten den aj biely jogurt svet sa nezruti tiez je to bielkovina ,ale sladkosti tu ovocnu tortu si nechaj na uhlohydratovy den vtedy mozes vecer a hokej pozeram aj ja tak dufam ,ze vyhrame ,my ale vyhrame urcite vsetky co tu chudneme nad kilami tak pa dievcata

Light ak budes chciet dat daky tip na jedlo vdacne poradim .

kilecko

Light,to je 90 dnova dieta ,alebo len 90 dnove zdrave stravovanie ,ale nechcem ta znechucovat ja viem ,ze ked si sa prejedala teraz sa ti tazko zvyka sa zdravo stravovat,ale aj tak do vitaminoveho dna nepatria piskoty,jogurt no a tou slahackovou tortou si to zaklincovala ,ale to vies aj sama a hokej zvladni so zeleninou .A skus si pisat kazdy den co jedavas a najlepsie by bolo keby si zapisovala prehresky cervenym perom je to mozne detinske ,ale aspon clovek vidi co kedy a ako spravne je a kedy sa poriadne nestravuje ,tak vela zdaru a nezabudni som sa k tebe pridala tak to zvladneme uspesne spolu .DOSCHUDNUTIA

light 93 ?

Joj KILECKO karhaj ma aj dnes :) no ja pisem pravdu co zjem ..o to ide ze postupne sa budem zlepsovat hihi,a co som nepochopila to sa nesmie miesat aj ked po troch hodinach?no musim sa posnazit jedno jedlo rozdelit .A syr TOFU kedy?= bielkovinovyalebo skroby? dik za radu KILECKO PAAA

light 93 ?

Ahojte ... JABLKOSA aku drzis dietu? ja 90dnovu dnes mam 4den ovocno zeleninovy ,rano kava 10piskoty(okruhle)banan s avokadom ochutene jogurtom,jahodovy dzus.kava,OBED varena brokolica s cviklou posypane struhanym syrom a poliate olivovym olejom k tomu ladovy salat,..zelene jablko..urobila som prehresok = bola som s koleginou na kavicku a neodolala som ovocno slahackovej torte tak uz si dam len pomaranc a jabko,zabudla som je hokej,tak dufam ze ma nechyti maskrtenie .. HELUS a KILECKO na akom koncerteste boli? PAAA

kilecko

Ahojte,kamosky

Helus ty neprehanaj ,ved ja som vysoka a micheliny ,pneumatiky mam ale som stastna ,ze tu na internete a na stranke kamaratka na chudutie som nasla taku skvelu kamaratku,ako si ty a dakujem za zapekaciu misu urcite vyuzijem a v lete si spravime vylet .

LIGHT ty mas 90 dnovku a ak dobre pocitam tak toho 16.2 si mala skrobovy den takze vtedy sa nemiesaju zemiaky z ryzou no ale to sa este da ,ale ten jogurt ten patri do bielkovin a tie esicka no,no,no tie si odloz vzdy na uhlohydratovy den vtedy mozes esicka na veceru ,nasmu hokeju nepomozes a sebe uskodis ,inac radsej si nachystaj k tomu nasmu hokeju mrkvu a tu prezuvaj aj lepsie uvidis i ked niekedy tak hraju ,ze radsej ani nevidiet ,neber to ,ze ta karham to je len take usmernenie i ked ja som teraz tiez vypadla z rytmu,ale uz som doma a tak idem s tebou dalej tak zajtra mame bielkovinovy den ,tak rano pekne zacneme poharom vlaznej vody ,potom ovocie ak nevydrzis daj kusok chlebika celozrnneho ,alebo 1 roztek zajtra by mohol byt aj so salamkou ,alebo syrom a na obed bielkovinu takze si vyberieme masko,alebo syr,rybu,vajcia ,ale nie vsetko miesat dokopy a za tym zeleninovy vyvar ja niekedy vypijem aj neskor a na veceru to co aj na obed len bez vyvaru a samozrejme aj ja si dam 2 kavicky ,ale bez cukru a bylinkovy caj a v praci cistu vodu .

Inac snaz sa doma zbavit sladkosti a nekupuj ,lebo ak pride cloveku chut na sladke uz v mysli huta ,kde co ma odlozene v byte a obycajne neodola takze ked nemas tak nejes.

Jablkosa tak ta tu vitam ,je fajn ked nas je tu viac a podporujeme sa vtedy sa cloveku lepsie chudne ,ty mas aku dietu dukanovu ,ci len tak zdravo sa budes stravovat .

No zajtra sa musim rano odvazit a idem dalej inac ja uz mam z 90 dnovky zajtra 44 den akurat som to prerusila ,ale nic sa nedeje mala som koncit 6.4.a tak si to potiahnem do velkej noci .

Tak doschudnutia kamosky.

Helus

ahojte kocky nestiham sem chodit,vaha stale rovnaka,a stravovanie rovnake.vcera som bola z kileckom na kavicke,prisla na koncert,a ta jej postava hotova modelka stihla+ vysoka.ona sice tvrdi ze nie,ale moje oci vidia.Mat taku postavu ako ona,tak som spokojna do smrti.som rada,ze som si nasla cez toto forum taku dobru kamaratku.dnes rano jablko mega.desiata 2 mandarinky,obed-zapekane zemiaky s masom a s cibulkou+ cesnakom,a vecera v praci este neviem,ale asi polystyrenove chlebiky so sunkou.pekny den vam prajem vsetkym chudnucim.