Kamarátka na chudnutie

Helus

ahojte musketierky,ja uz som doma z prace,a idem si precitat prispevky.Ale vcera som sa zastavila na zmrzline,a dala som si rovno 3 kopceky.A idem varit na zajtra susenu kyslu kapustu+ maso ,a manzel bude mat k tomu knedlu,ja bez knedle.Amam doma ewste hraskovu polievku s psenom.pekny zvysok dna vam prajem.

kilecko

Ahojte,
Mimma neboj jasne ,ze Slnecnici zachovam jej prezyvku je krasna .
Tak ja sparglu nemusim ,ale ten recept na mafinky pridaj budem rada ,dalsie pokusenie pre mna ,ale rodina sa potesi.
Dnes som urobila usmiate ranajky,parky v tvare srdiecka vo vnutri vajicko to vsetko na sunkovej salame a upecene v rure kecupom som urobila ten najvacsi usmev ,ked nam svieti slniecko a oci z horcice,mnaaam syte ranajky,
obed polievka a buchty a to bude uz aj vecera a k tomu cvicenie .
Vaha nemenna 70 kg si drzim pri normalnom jedle a cviceni som spokojna urcite 2 az 3 kg dam dole popracujem na tom ,ale uz som neni taka nedockava pomaly dalej zajdem.
Tak nech sa nam dari.

slnecnica

Mozem byt aj bez L:-)
Ja mam vyhodu, ze si varim len pre seba, takze ine jedla mi doma nerozvoniavaju:-) Ak by si chcela, mozem ti dat recept na tie moje zdrave muffinky, co som mala dnes na ranajky.
Dnes som si kupila sparglu, tak zajtra uvarim asi nieco z nej.

kilecko

omluvam sa Slnecnica nepise mi dobre pismenko L.Ja tiez tak 2 kavicky denne a 1,5 az 2 litre vody ,alebo caj.Tie buchty si dam ved budu tvarohove aj lekvarove a potom pocvicim ved to budem mat obed a sampinonovu polievku,zvladnem to ved treba jest vsetko ,len zmierou.

MIMMA tak fajn treba ,aby si jedla vsetko si mlada ty nepotrebujes sa obmedzovat v jedeni ,aby si si nedonicila metabolizmus tebe tvoje telo spaluje dobre .

mimma

Kilecko vidis ani som si to neuvedomila. Ale napr.dnes som ho mala az 2x
R: ananas
O: celozrnna bageta s kur.masom + zelenina
V: krajec chleba+pomazanka+zelenina

slnecnica

dakujem kilecko, snazim sa.
cez den vypijem 1-2 kavy, 1,5 litra vody s citronom alebo zazvorom alebo nejakou bylinkou alebo to mixnem dokopy a 1,5 litra caju, dnes zihlavovy
Neviem ci by som odolala buchtam, tie vonaju po celom byte, ale budem drzat palce :-)

kilecko

Ahojte,
Snecnica ,super stravovanie vidis ide to a pitny rezim ,kolko vypijes denne .
Mimma vidim ,ze aj polievocka bola zeleninova super a vsimla som si ,ze nejedavas pecivo ci to len teraz .

Tak cvicim v posilke tam mi jeden kamarat poradil,ako cvicit ,tak uz vidim ,kde som robila chyby.Inac doma este cvicim na rotane v posilke nieje tak doma cvicim a ze to je fajn na brucho lepsie ako brusaky tak uvidim.
Sladkostiam sa vyhybam a chleba len celozrnny aj to minimalne,ale zajtra pecem buchty fnuk zas som si na seba usila budu ,ale kila si stale drzim tak som spokojna.

Tak nech sa nam dari.