Chcem mat sex bez gumy

Príspevok v téme: Chcem mat sex bez gumy
totok99

zdravim mam 24 rokov sex mam od 18 mam rovnakeho partnera od zaciatku. prvy rok som pouzivala hak no moje telo na nu reagovalo velmi zle. mam zle travenie a liek sa nestihol vstrebat. nastastie sa nic nestalo. teraz ma vsak laka coraz viac sex bez gumy len este nechcem najblizsie dva roky otehotniet. neviem, na ostro sa bojim ist pharmatexu neverim a na vnutromaternicove teliesko este nemam vek /odporuca sa az po porode...
asi mi neostava nic ine len riskovat bez gumy alebo se s gumou co... :-/

eli.nick

no, keď sa do teba neurobí, nemala by si otehotnieť. dávajte si hlavne na to pozor.

takto fungujeme už 7 rokov s priateľom, samozrejme s prestávkami, kedy som brala hak.

ale ako nižšie píšu, skús používať rozum.

GustavPDP

pises, ze mas 24, ale vsak uplne nepremyslas nad tym co pises a vobec celkovo. chces mat sex bez gumy ale nechces otehotniet. potom napises ze pharmatexu neveris. a v poslednej vete napises ze nic ine ti neostava len riskovat bez gumy. to je co za logiku?? to radsej veris sexu bez gumy a celkovo bez nicoho nez pharmatexu? nemas to trosku dopletene? ked chces sex gumy a nechces otehotniet, kludne pouzivaj pharmatex. po HAK je to 2. najucinnejsia ochrana, aspon tak sa to udava podla pearlova indexu, ked dodrzis vsetky opatrenia, ktore su potrebne. a nabuduce skus aj rozmyslat :)