Baby poradtee

elablue

Nebooj ja viem že na všetko mame čas=o) ja sa nikde neponahlam a myslim že on tiež nie takže sa len informujem =o)a som rada že si aj nazor napisala:) ete by si mi dačo poradila k tomu?

elablue

No tak mne sa do pusy nerobi a on sam to ani nechce zda sa mu to nechutne ze by sa mal do mna vystriekat sak uz len ked zacne tiect a vidi ze to olizem tak sa uistuje ci mi to fakt nevadi.Tak akoze takto sa to da ale take velke mnozstvo by som nechcela.Takze nemusi sa ti spravit do pusy.Ale kedze si este neskusena tak ti odporucam neponahlat sa s oralom lebo fakt je to velmi intimna zalezitost a nieco take by som nebola schopna robit po dvoch mesiacoch aj ked som svojho partnera uz od zaciatku velmi lubila ale na iste kroky treba dozriet podla mna a nie hned sa pustit do fajcenia.Ale to je len moj nazor.

lola3

nooo ako nie je to ziadne vanilkove mliecko...a este k tomu je niekedy toho dost velke mnozstvo...ja len tak aby si to zvladla...:)

anonym321

....ahaa noo dobre dakujem... ete môžte k tejto teme dačo dopisať.. ja budem len rada čim viac rad tym lepšie.. =o))

lola3

no chalan sa ti bude chcet spravit do ust..a aj sa ti spravi ..ale ked nechces tak mu povedz nech ti naznaci kedy bude ..a da to inde

anonym321

Elablue...dakujem noo bude aj to a hej mas pravdu som začiatočnička a preto sa bojim aby som niečo nepokazila.A spravi sa ti do ust?

elablue

Anonym321 oral je pre muza ovela viac nez ked ho spravis rukou, z vlastnej skusenosti ti poviem ze odkedy som mu to zacala robit ustami tak rukou to uz nechce a ja tiez nie lebo az teraz z toho mam aj ja pozitok.No ale kedze ako vidim si zaciatocnicka tak najskor to mozes robit rukou a potom ked si uz budete velmi blizky tak to mozes skusit aj ustami lebo predsalen je to velmi intimna zalezitost.Ja som to urobila prvykrat az po roku nasho vztahu,myslim oral.Dovtedy som to robila len rukou.Predtym som sa na to akosi necitila.