Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

Inac pre tych co sa zaujimaju o prirodne latky a hlavne liecenie rakovin , chysta sa 37 konferencia na pouzivanie prirodnych alternativnych latok , hlavne zamerana na rakoviny, ale aj ine choroby. Organizuje ju
www.cancercontrolsociety.com

Castou programu je aj navsteva rakovinnych klinik v Tihuane( zajazd autobusom krizom cez hranice v Mexiku) kde pouzivaju na liecenie najma B-17=leatril(amygdalin), ale aj ine .

kosa

ninuska255,

vjera je zalozena na poznani.kazdy kto vje ako rakovina funguje vje a preto aj veri ze sa z toho clovek vyljeci.
religija je rozsirena preto lebo ludja to pouzivaju ako vyhovorku.

ano, vela clovekov sa vyljecilo bo vedeli ze sa z toho vyljecit da, ta sa vyljecili.

ninka255

vraj je dobré piť i kozie mlieko, dnes to dávali na Markíze v Reflexe.viacero ľudí sa vyliečilo z rakoviny.a viera, viera v to že sa vyliečime.

kosa

kacjatko7,

vyborny komentar.
mnoho ludi u nas je presvedcenych( posmrti svojich pribuznych) ze keby zomrely bol siel na tu chemoterapiju tak by zil.
nehovorim ze nie su ludia co neziju, ale osobne chemoterapija spada u nas do vacku zo ziskom, a nie z vyliecenim.

radca

Kaciatko,

to je vyborna sprava. Len tak dalej. Jediny sposob ako vyliecit rakovinu je stale zlepsovanie imunity. Existuju dokonca aj nazory, ze chemoterapia posobi len ked imunita este do istej miery funguje a to tak, ze ju proste poskodenim vsetkych buniek v tele vybudi. Ak nefunguje imunita, tak je chemoterapia este skodlivejsia, ako samotna rakovina.

kaciatko7

sorry, este som zabudla, terapia podla dr. Simoncini, sodou bicarbonou

je toho vela, co pomaha, ale urcite to nie je chemoterapia a ine metody klasickej mediciny, ktore skor privedu do hrobu ako vyliecia.

treba lozit po internete a HLADAT, HLADAT, HLADAT !!!

Dobre stranky :

badatel.sk
biospotrebitel.sk
magazinluna.sk

....a kopec dalsich

kaciatko7

Z nasej vlastnej skusenosti by som ti odporucila:

- liecba podla protokolu B17 (pozri badatel.sk)
- surova strava s obmedzenim ovocia a uhlohydratov, najma zelenina, klicky, panenske oleje, rozne druhy orechov a semien
- cista neperliva voda
- zeleninove stavy - cerstve
- bylinkove caje - lapacho, mata,
- zazvor, chilli, kurkuma, skorica, ananas, papaya
- sauna, sport - plavanie, prechadzky, skakanie na trampoline alebo svihadle - dobre na rozhybanie lymfy
- sprchovanie studenou vodou - podpora imunitneho systemu
- lymfodrenazna masaz, reflexna masaz chodidiel
- urinoterapia
- uprava psychiky, bytu podla feng-suej, VIERA, OPTIMIZMUS!!!
- kupele v morskej soli, popripade v himalajskej alebo z mrtveho mora

Moja sestra toto vsetko praktizuje od januara 2009, v maji kontrola potvrdila zmensenie cca o polovicu, vyzera aj sa citi vyborne, odmietla operaciu, chemoterapiu, ozarovanie. V blizkej dobe ideme na dalsiu kontrolu, budem vas informovat.

Vsetkym drzim palce

Radekkkk

Ahoj, prosim Vas muzete nekdo poradit co delat? Muj tatka ma od pondeli diagnostikovany nador na plicich. Chteji ho posilat na cheoterapii a operace pry neni mozna. Co byste doporucili pouzit z alternativnich metod? Cetl jsem o javorovem sirupu, Irisapu, lecbe doktora Jurkovice, doktora Erbena pomoci B17 a nevim co delat. Zitra ma mit prvni chemoterapii a ja se bojim, e mu to jeste vic uskodi. POkud prosim nekdo opravdu rozumne umite poradit, tak budu rad. Tim rozumne myslim hlavne nejake overene rady.

gynza

Dakujem ze ste sa mi ozvali.Mama je po operacii ma sa dobre cakame na vysletky.Niekedy je dobre mat znameho doktora. Ale musim dodat ze mama ma 74 rokov ale je cipernejsia ako nektore 40 rocne. A velmi dufam ze bude na nas pocuvat a nebude sa bat alternativnej mdiciny.Vela sme o to hovorili ked mi umrela dcera v rakovine.