Pravda o rakovine - VITAMIN B17

petullla

ahojte, lekári sú príliš maličký, aby niečo už len tušili. napr. 100% liek na rakovinu už existuje dávno existuje, ale prežilo by príliš mnoho ludí, nakolko je zem premnožená, tak ho nemôžu zverejniť... a aj iné drobné chorôbky, veď to je blbosť, aby koncerny vyrábali desiatky rokov tony liekov a ani jeden by neexistoval čo by odstránil na stálo aj uplne banálnu chrípku,nádchy....chápete? priemysel musí zarábať, oni potrebujú chorých kôly ziskom. tak napr. taký hadí protijed vymysleli ktorý zaberie ihned na 100%.. chápete, existuju už lieky na všetky choroby, len ich nezverejnujú, lebo je moc ludí na zemi.

kosa

Vsechny rucicky berou jen ty od hodin nee.

to povedal jeden pan mesjar co emgiroval z ciech do VB.

uz ale je na prvde onej.

kosa

zmenit to musja masy ako pise RNG,.
teda pod tlakom volicov volenci by mali daco robit.

zial system je usporjadany tak ze ked sa ludia dostanu do parlamentu tak v podstate nemaju cas na principijalne zmeny.

takze preto zacina vsetko od nuly..

inac poslanci v pralamente spolupracuju.
nekricja a neobvinuju sa navzajom len hraju tragikomediju.
tragediju pre volicov a komediju pre seba.

a hlupaci im to zozeru....

RNG

Inac to iste presne plati na USA.
Stare porekadlo je "ryba smrdi od hlavy"
Masy su prilis lenive, aby sa snazili dostat tam kandidatov, ktori zastupia ich nazory, uspokoja sa s volenim takych ktorych tam rozne silove skupiny, dobre organizovane , nastrcia.

alicia

kosa, lekári robia, to čo sa naučili, respektíve to čo vyštudovali. Zmeniť by to musela legislatíva, naši politici, poslanci, ktorí sedia na zadkoch v parlamente a vzájomne sa obviňujú, kto z nich kradol viac.

alicia

No kaciatko7 dúfam že aspoň ty vydržíš tuná písať, zdá sa že ty máš voľného času až nadbytok. Nebolo žiadne spochybňovanie, iba sa tu pýtali ako pokračuje v liečbe. Vieš ako sa hovorí, papier znesie všetko a ty kaciatko máš veľký dar písania, zrejme aj v iných témach.

kosa

roman08,

tazko tomu tzv odbornikovi nieco vycitat.
opakuje to co ho naucili..

aj takyto je rozdiel medzi opicov a clovekom.....

kosa

Peto T,
lekari pocuvaju volanie zisku.

platime peniaze do tzv socjalneho a zdravotneho poistenja z tychto fondov beru peniaze farmaceuticke firmy ktore cjastocne financuju tzv vyskum novych a ucinejsich latok, ktorymi nas mozu ucinejsie otravovat a skracovat nam zivot.

uvedome si ze ked niekto plati 40 rokov do poistenia ci platil ( teoreticky zacinali robotu v 20 po tzv ZVS ( cize otrockej vojenskeh sluzbe) a koncili robotu v 60 teda po 40 rokoch otroctva a platenia, a dozivali sa ak mali stastje 70 rokoch.

podla tajnej statistiky 85% ludi zomrie do desiatich rokoch od odchodu do dochodku, len 15% zije nad 10 rokoch vcitane sudruha Vasila.

kosa

kaciatko7,

pred sto rokmi ked homeopatiju zacali uvadzat do zivota vyroba cukru bola v zacjatkoch a nikoho nenapadlo sypat cukor do vsetkeho.
v dnesnej dobe sypu cukor do vsetkeho vratane homeoposky.
aj z tohoto dovodu je homeopatija nevhodna.

roman08

peto presne ako hovoris ja som mal dlhe roky problem s kyselinou doktor na mne vyskusal hadam vsetky druhy liekov ake existuju anic nepomahalo hoc nemozem nic povedat na svojho gastroenterologa je to fajn doktor.bol som aj u inych ale ich postup bol uplne rovnaky.potom som narazil na stranku gastroenterolog .com kde doktor aj takymto sposobom pomaha pacientom ze im radi cez internet.no a asi pred tromi mesiacmi som narazil na toto forum kde som dal na rady RNG ktory podla svojich zdrojov tvrdi pravy opak ako klasicka medicina o probleme kyseliny a paleni zahy vyskusal som to a odvtedy nemam problem s kyselinou.tak som si povedal ze skusim napisat na hore spominanu stranku ze by ma zaujmal nazor pana doktora co si o tom mysli ako odbornik popripade ze by mohol navstivit toto forum a zapojit sa do diskusie predsa len povacsine sme tu vsetci laici a nazor odbornika by to len obohatil no a co myslis ako sa zachoval napisal my odpoved asi v takom zneni ze on sa na nazory druhych nevyjadruje popri tom by ho tento fakt ako lekara mohol zaujimat kedze sa sna zi ludom pomahat.nuz ale asi mu je proti srsti nazor ktory sa nestotoznuje s tym co ho ucili v skole.