Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

delphia, ja som nikdy nepovedal, ze homeopatia je dobra liecba v sucastnosti.
Prave naopak som vzdy tvrdil, ze sa nezaklada na vedeckych poznatkoch a patri do sfery viery , na ktorej je zalozena.
Proste patri do minulosti a neviem, pre co sa znovu oprasila a dalo sa jej punc "prirodnosti"

kaciatko7

ano, najdu sa aj zlati doktori a doktorky, a mozno aj taki, co sa zaujimaju. ale myslim, ze ich je zalostne malo. Ja pisem o nasich skusenostiach, opakujem sa zas, vacsinou negativnych a tym padom je prirodzene, ze mam nazor aky mam. ako aj nasa doktorka, vidi, ze sestre sa dari, vyzera lepsie, nador sa zmensil, ale ani zaboha neprizna, ze robime dobre, co robime. vsak by ju to malo tesit, ze sa jej pacientke dari, niee??? ale nie, asi u nej zauradovala ziarlivost, ze sme nedali na jej slova. Ta ludskost im naozaj velmi chyba. To je fakt a nikto mi ho nevyvrati.

delphia

roman ano, je to pravda. aj moj manzel na vysoky tlak uziva hloh a priznal sa s tym svojej kardiologicke. no co myslis, pochvalila ho? nie, nepochvalila. ale ja sa na tomu necudujem, lebo u nas je liecba na zaklade vedecky dokazanych a standardizovanych postupov.
to, ze je lekar nevrli, to tu nevyriesime, jeho charakter nezmenime. ale co sa liecby tyka, tak ta je naozaj u nas chemicka. ale za to samotni lekari nemozu. mozu liecit iba ŠÚKL registrovanymi liekmi.
ale aspon ako taka alternativa sa k nam uz prediera- su lekari homeopatici. mozno sa dozijeme toho, ze aj na SK sa legalizuje liecba vyzivovymi doplnkami.
aj ked pochybujem.... uz len na zaklade toho, ze RNG pisal, ze v USA, kde je vyse 700 000 lekarov, tak alternativou lieci iba 15 000- t.j. cca 2 !!! percent lekarov. tak potom mozno aj u nas sme na tom rovnako a z poctu nasich MUDr. 2 % liecia homeopatiou. neviem...

roman08

delphia mas pravdu v tom ze lekari zachranuju ludom zivoty a najdu sa aj lekari ktory su fajn a ochotny ale na druhej strane ma pravdu aj kaciatko a popritom by z ich strany stacilo tak malo byt viac ludsky.ja si tiez myslim ze vacsina "bohuzial" z nich su arogantny ludia.poznam pripad ked mlady muz zomrel len pre podla mna nic ine ako totalnu aroganciu lekara.isiel k doktorovi s tym ze ho boli hlava doktor ho odbil s tym ze a co nech si da tabletku od bolesti.mal nador zomrel.a takych prikladov je kopec.moja sestra sa po najedeni juznych plodov tusimze citrusovych vyhadze na kozi chodila ku koznej samozrejme ze lieky nepomohli potom len tak nahodou zacala pit aloe vera a sa jej polepsilo povedala to koznej comyslis co jej povedala zacala po nej hulakat ze ako si to bez jej vedomia dovoluje sa takto liecit ze ked je taka mudra tak naco ku nej chodi.a takto by sa dalo dlho pokracovat. cest vsetkym slusnym lekarom.bohuzial je ich drviva mensina.ved aj toto forum je dokazom toho aky maju zaujem pomahat ludom vsetko sami laici co si tu navzajom radia ani jeden odbornik.

delphia

...aaale pise sa o tom. keby ze nie, tak o tom by si ani ty nevedala. samozrejme ze sa stavaju chyby. nemali by, ale sa stavaju. ano, aj lekar je len clovek a clovek je tvor omylny. zlyhanie ludskeho faktora nie je vynimkou ani v zdravotnictve, tak ako aj na zelezniciach, baniach, atd...
ale zlyhani je neporovnatelne menej nez situacii, ked intervenciami doslo k zlepseniu stavu pacienta, alebo k jeho vylieceniu.
a zlyhanie urcitych ludi nas neopravnuje k tomu, aby sme o vsetkych lekaroch a zdravotnikoch hovorili ako o ludoch, ktorym nezalezi na pacientoch a ich zivotoch.

kaciatko7

a este k tym doktorom. to, ze zachranili niekomu zivot tej a tej, alebo ze dokazali to a to, ano, o tom si clovek precita kade tade. ale ake chyby castokrat robia, ako si zabudnu nejaky pracovny nastroj vo vasom brucho a bez vycitiek svedomia vam ho tam zasiju, alebo ze vam predpisu nespravne lieky a potom vam ich vymenia so slovami, no, skusime ine, ked tieto vam nie su dobre...tym sa uz nepochvalia. to my vsetci mame brat tak, ze ved predsa aj lekar je clovek a moze sa mylit. ano, chapem, mylit sa je ludske, lenze ich omyly castokrat ludi stoja zivot.

kaciatko7

a este keby si ludia este aj viac vsimali svoje telo a vsetko neobvykle. od doktorov moc necakam, ze mi budu radit ohladom vyzivy, bohuzial je to tak, mnohi z nich sa vobec o take veci nezaujimaju, nanajvys ti odporucia nejaku tu Floru alebo Actimel. uplne blbosti plne chemie. je inac zarazajuce, ako sa v posledne roky zvysil pocet ludi s problemami ciev, srdca, a pritom uz pomaly kazdy bezny clovek si natiera na chleba margariny v domnienke, ze tym pomoze svojmu srdiecku. ale malokoho napadne, ze to ma mozno prave z konzumacie margarinov. podla mna je urcite zdravsie obycajne maslo, ked uz. najlepsie vsak ani jedno. ale to vam vasa doktorka nepovie, vdakabohu, ze existuje internet a clovek si ma moznost take veci vyhladat.

delphia

mira ak navstevujes tuto stranku castejsie, tak sama sa mozes docitat, ako sami ludia svoje signaly chorob prehliadaju a bagatelizuju. nie je nic vynimocne sa tu docitat, ze dotycny si pyta radu na svoj viac mesiacov pretrvavajuci problem, ci uz s krvou v stolici, ci s hocicim inym... takze v prvom rade disciplina a prevencia je problematika kazdeho jedinca.
a co sa tyka tej stravy- tak neviem ako ty, ale ja sa casto stretavam s edukacnymi clankami v casopisoch, s relaciami v telke, ci v rohlase ohladom zdraveho zivotneho stylu a stravovania. dokonca su periodika, ktore su venovane vylucne zdravemu zivot. stylu. takze opat je to len na jedincovi- ak chce, info si najde...

kaciatko7

delpia, nie, sestra nepracuje, ja osobne som chcela, aby zostala doma a naplno sa venovala len a len svojej liecbe a zdraviu. ale urcite sa to vsetko da zvladnut aj popri chodeni do prace. vies, zaciatky boli samozrejme tazke, zo dna na den prejst na surovu stravu, je to predsa len poriadna zmena a nezvyk a este v zimnom obdobi. prve tyzdne bola unavenejsia, zacal sa jej proces detoxikacie, bolo jej zima, ale to je pri prechode na surovu stravu uplne normalne. kym si telo zvykne, ale potom to bolo lepsie. a ti poviem, s energiou nema problem, ta jej ma na rozdavanie, stale nieco robi, vymysla, to nie ako ja, ze po obede musim na chvilu zalahnut do postele, co mi vsetku energiu spotrebuje len travenie :))