Pravda o rakovine - VITAMIN B17

- mira

Celá táto debata je o inom. Rakovina je najvyššie štádium degeneratívnych procesov. Keby medicína skôr zasahovala, nemuselo by dochádzať ku krízovým a životohrozujúcim stavom, aké popisuješ a vychvaľuješ prístup doktorov. Degeneratívny proces sa dá vypozorovať už v začiatkoch. telo upozorňuje rôznymi spôsobmi- napr, bolesťou, teplotou, zápalmi, zlým trávením, škvrnami, únavou, zníženou imunitou, zápalmi ..... Rakovina vznikne až po rokoch umelého potláčania týchto prejavov.
Okrem toho lekári neupozorňujú na alarmujúci stav v stravovaní - nielen na množstvo chémie v potravinách, ale celkovú zlú skladbu jedálnička, rafináciu potravín a nedostatok základných nutričných zložiek.
Týmto spôsobom by bolo možné účinnejšie a lacnejšie dosiahnúť zlepšenie zdravotného stavu ľudí, než húkajúcimi sanitkami a ťažkými operáciami.

kaciatko7

delphia, ja tu pisem za seba, teda za nas, za nikoho ineho, a my mame skusenosti v drvivej vacsine negativne. ano, je to pekne, zachranuju sa ludske zivoty, su pripady, ked clovek si jednoducho bez klasickej mediciny nepomoze, bohuzial...budem sa asi opakovat, ked si zlomim nohu, nebudem si ju predsa doma sama sadrovat, alebo ked nebodaj havarujem, tak mi asi ten bylinkovy cajicek na zachranu zivota velmi nepomoze. ale mna na tomto vsetkom najviac rozculuje, ze pri takom ochoreni ako je rakovina, su stale zauzivane a preferovane celosvetove postupy, ktore sa uz davno ukazali ako neucinne. a este k tomu zabijaju. a pritom je kopec alternativnych liecebnych postupov, ktore su aj lacnejsie aj ovela ovela ucinnejsie a tym padom aj zatracovanejsie. a preco by ludom nemohla byt ukazana pravda, ako to naozaj je, preco ju musi stale niekto napadat a stazovat to. ano, lekari aj zachranuju zivoty, ale v pripade rakoviny to tak urcite nie je.

delphia

kaciatko zaujima ma, ze setra, ked zacala s liecbou a zmenou zivotospravy, ci chodila do prace, alebo bola doma? myslim, ci mala dost sil a energie normalne fungovat cez den a pracovat, nakolko sa zmenila energeticka hodnota jej stravy.
lebo sudiac dla seba, ja nemoze nejak velmi ani diety drzat, lebo ked sa rano dostatocne nenajem, tak nedokazem fungovat a asi mi natolko klesne cukor v krvi, ze pocitujem az take chvenie...
ona toto ako zvlada,

delphia

co sa tyka zdravotnictva- je to tvoj nazor, ja ti ho neberiem. mozno vacsi zdravotny problem nastal teraz, mozno ste uz mali nejake aj predtym, neviem.
ale tvrdit, ze doktori nerobia tak, ako by mali, je viac nez prehnane a nezaklada sa na objektivite.
kazdy den sa zachranuju zivoty, kazdy den sa niekto podrobi vaznej zivot zachranujucej operacii, kazdy den sa podari "vratit" kardiopulmonalnou resuscitaciou aspon 1 cloveka pomali uz z druheho brehu, medicina dokaze zachranit aj 40 dkg vaziace predcasne narodene deti, zachranovat ludi transplantovanim zivotne dolezitych organov, zachranuju sa ludia s vyse 60% popalenym povrchom tela+ s popalenymi dychacimi cestami, denne sa zachranuju ludia s malignymi nadormi aj vdaka chemo a radioterapie, zachranuju sa ludia kardiochirurgickymi zakrokmi, atd, atd, atd,...
a kazdy z tychto ludi ma svojich blizkych, ktori sa onho boja a robia si starosti o jeho zdravie a nakoniec, ked sa podari zachranit ich zivot, tak su nesmierne stastni.
sama som bola 2x pri resuscitacii maleho, 11 rocneho dievcatka a nastastie sa nam ju podarilo zachranit. a ked po cca 15. rokoch prisla na oddelenie na navstevu a v naruci si niesla maly uzlicek stastia- svojho 5 mesacneho synceka, tak nevies si predstavit, aky nesmiern blazeny pocit stastia som zazila a uz aj pre tento jediny okamih sa mi oplatilo pomaly stvrtstorocie pracovat s chorymi. a nastastie, takychto zachranenych pripadov bolo omnoho, omnoho viac. takze tvrdenie, ze sa v zdravotnictve nerobi v prospech pacienta, ale v svoj, je nesmierne krute a prehnane.
zivoty sa zachranovali v minulosti a zachranuju aj teraz nadalej aj klasickymi medicinskymi postupmi. ano, samozrejme ze ludia aj zomieraju, ale sa aj zachranuju. a nikdy nikto sa nezaruci tak pri klasickej liecbe, tak pri alternativnej, ze bud jedena alebo druha je ten jediny a spravny sposob, ktory na 100% pomoze a pacienta uzdravi. toto nikdy nikto nepovie a za to neruci.

takze prosim, nezavadzajte, ze v zdravotnictve sa len a len ublizuje, lebo to zdaleka sa nezaklada na pravde.

kaciatko7

alica82, velmi by nas zaujimalo, ci este sa este stale stravujes vitariansky. sestru tesi, ze niekto v pohode zvladol taku radikalnu zmenu stravy. pre nu to bolo zo zaciatku velmi tazke, nove chute...ako si to prezivala, napis nieco o tom.

kaciatko7

sopjia, zatial na diskusiu pisat nechce, tak som sa toho ujala ja. ale zapisuje si cely priebeh liecby, so vsetkym, co jedla, uzivala, ako sa citila...proste vsetko. urcite to zverejnime na badatel.sk.

kaciatko7

to je teda nespravodlive, a este budu bez akejkolvek hanby ludi zastrasovat, ked sa nechce podrobit ich liecbe. a pritom kolko lekarov sa doma liecit alternativne, len su o tom ticho a svojim pacientom bez problemov predpisuju vrazedne chemo. to svedci aj o charaktere, myslim. mozno aj vela lekarov ma dobre nazory, lenze ked sa boja vyjadrit, len aby nestratili pracu, tak je to o nicom. ja by som teda lekarka nedokazala byt s mojimi nazormi, zralo by ma to, ze nerobim v sulade s mojim presvedcenim.

kaciatko7

RNG, je to tak, nie je to len nas problem. asi je to naozaj vsade rovnake. my sme boli u 4 onkologov, nie kvoli tomu, ze by sme potrebovali ich pomoc, len proste vediet ako sa vyjadria k pripadu mojej sestry, no strata casu, dokonca aj tie frazy, ktore pouzivali, boli uplne rovnake, akokeby nabiflovane. no co uz, myslia si, ze to, co sa naucili za tie roky na skole, im postacia na cely zivot. velakrat vobec nie su pristupni novym informaciam, vlastne ani nie tak novym, kedze co sa tyka stravy, tieto informacie su zname uz cele starocia. a onkolog povie ... co ja vam budem tu o strave rozpravat, za to ma neplatia, ja nie som vyzivar.

kaciatko7

ale v ziadnom pripade svoj nazor nezmenim, za cely moj zivot ma este nespresvedcili (myslim doktori), ze by robili tak, ako by robit mali. teda najma v prospech pacienta. nie v prospech svoj a v zaujme udrzat si miesto. chapem, ze je to ich povolanie, ale vzdy som si myslela, ze byt lekarom by malo skor poslanie. ale ccastokrat mam pocit, ze sa im viac paci ta dolezitost a respekt, ktory zbudzuju, ako pocit, ze mozu niekomu pomoct. no ale kaslem uz na to radsej, nejdem si kazit nedelu.

RNG

kaciatko 7, to nie je len Slovensky problem, ale problem celej zapadnej mediciny. Je to presne to iste aj tu v USA, zialbohu.
Na stastie, tu je zatial aspon malicka pritomnost zatial nezakazanej konkurencie. Uz aj na to sa utoci, lebo keby medicku opateru postatnili, tak by byrokrati diktovali, co sa ma na co pouzivat a akekolvek ine metody by potlacili pouzitim zakonov.
Takze byrokrat(nevoleny uradnik) by rozhodoval o tom, ake metody a lieky by sa na koho pouzivali.
Predstav si tu korupciu a nespravodlivost, co by to vyvolalo!