Pravda o rakovine - VITAMIN B17

wikush

prave v lekarnach som sa pytala a vsade ma odbili, ze nic take neskladuju.. prevarena voda asi nie je nic moc na tento ucel a vodne filtre som nejake nasla, myslis ze bude stacit filtrovana voda?

datelinka

wikush, samozrejme ze destilovanu vodu, vsak aj pit by si mala destilovanu vodu.
a co tak opytat sa v lekarni? tam ked rozrabaju lieky, tak urcite pouzivaju destilovanu vodu. v najhorsom pripade pouzi filtrovanu vodu (filter na vodu asi maju aj v UK), pripadne prevarenu vodu.

wikush

haloo, prosim potrebujem to vediet.. lebo niekde uvadzaju pouzit destilovanu vodu a niekde nie..
nasla som aj ponuku, kde sa da kupit uz hotova citric acid, 2x po 50 ml a mms 50 ml, ale ta stranka vyzera pochybne.. a destilovanu vodu tu v uk neviem najst!

wikush

tak nenechala som sa odradit a idem si MMS objednat..
ale som trosku zmatena z pripravovania aktivatora, kde sa zmiesa kys. citronova s vodou v pomere 1:9, ale s DESTILOVANOU vodou?? musi to byt purified alebo distilled water? myslim, ze bude pre mna problem tu v uk destilovanu vodu zohnat..
cakam na vasu odpoved, prosim neodignorujte ma, nech si to uz konecne objednam :} a zacnem s liecbou, ktorej mimochodom verim, pretoze nestracam nadej..

CM

k tej protonovej terapii... teda protonovej radioterapii, myslim si ze je-bude vhodna len pre neoperovatelne nadory(oci, mozog, miecha, chrbtica) vsade tam, kde sa pouziva klasicka radioterapia-i ked tato je efektivnejsia, cielenejsia a menej poskodzuje zdrave tkanivo...
ale moja otazka: ako to riesi rakovinu?! kedze to likviduje nador, ale co s metastazami a mikrometastazami???(cize si myslim, ze to "klasicky odstrani" len nezoperovatelne prvotne nadory(nie celkovo rakovinu a metastazy).
a okrem toho asi nie je urcena na vsetky rakoviny
takze aka liecba?

Denz

radana- no .....neviem aku mas ty skusenost........
Nie je to ziadna sranda....tak ako pre toho cloveka tak aj pre rodinu a blizkych.....
je to zasah ako strela.
Mam skusenost.....
Boli to......
Ale ak vies o com hovorim........
Som rad,ze vie to niekto pochopit.

malaalam

nebudem sa s tebou hadat,lebo nemam cas, idem na vianocne trhy na varene:) ja nic netvrdim, nenapisala som tu ziadnu teoriu.Bye

malaalam

radana, su to moji znami! (priklad: tvoja sestra bola na dovolenke v Thajsku. Ale ako to ty mozes vediet, ze tam bola, ked si tam s nou nebola? No lebo ti to povedala a rozpravala si sa s nou o tom:)) staci takto vysvetlit?