Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

operovanie sice znici nadory,ale neriesi sotuaciu novivytvarajucich rakovinnych buniek v tele.
A v tele sa ich denne vytvaraju az miliony, u zdraveho cloveka ich telo znici, u choreho nestaci znicit vsetky(a vytvara sa ich podstatne viacej) takze tieto sa rozmnozuju a metastazuju.

RNG

Breussova metoda=hladovka vynechava vsetky tazko stravitelne latky, ktore vyzaduju vela enzymov na travenie, aby sa v tele vyrobene enzymi + enzymi zo surovej zeleniny dostali co v najvacsej koncentreacii do tela, kde odburavaju vsetky nepotrebne materialy, od zamoreni roznych druhov az po nepotrebne utvary v tele, od cyst, myomov, tumorov az po rakovinne nadory.
Je to sice velmi dobra mertoda na cistenie tela, ale dost oslabuje, preto som ja za verziu menej drasticku a radsej s pridanim ovela viac enzymov vo forme doplnku.

Logika hovori, ze ked chces odburat v tele nejake nepotrebne "maso", tak nejes dalsie, lebo ti odcerpa latky potrebne na rozlozenie=enzymi.
Viac po lopate to uz neviem povedat...

alicia

radca, to myslíš že mal brat jesť surové bravčové, hovädzie alebo teľacie mäso? Alebo si mal radšej urobiť tatársky biftek, aby to vôbec mohol skonzumovať? A čo parazity zo surového mäsa a zostatky hormónov a liekov v mäse? Vtedy som vedela o Breussovej metóde, pitie zeleninových štiav a šalviového čaju.
Poznáš túto vetu, kto ju napísal?
"Konzumovať potraviny čo možno najviac v surovom stave (okrem mäsa samozrejme)".

kosa

alicija,

dost typicke.
a kolko nielen chorych ale ani lekarov nevedia ako skutocne vyliecit.....

kolko mal rokov tvoj brat ked zomrel?

kosa

a skus BERESOVE kvapky.
u nas ( SK) uz neni su ( nepomaha tomu nielen zalusk na zisky, ale ani nie prilis priatelsky pristup istych nasich politikov voci madarskemu susedovi)...
takze ak mas znameho v Hungariji, hup sa a uz nech ti posiela.

doporucujem asi tak 10 kvapok 5 krat denne,co znamena ze jedna napln vydrzi asi tak na 10 dni.

u mna to bolo tiez tak.
otec sa vybral do velkeho mesta ale tam mu ponukli len Svedske kvapky ( tie nie su vhodne pre vazne choreho cloveka).
zial do Madarska uz niesel.

alicia

savoya, prečítaj si tu príspevky od RNG, ale aj od damiana a kosy. Štítma žľaza sa dá vyoperovať, odstrániť, žiaľ zákerné je to že hádže metastázy. Tam už treba liečiť komplexne celé telo. Nielen do pľúc, štítna žľaza hádže mestastázy aj do pečene, môjmu bratovi najprv hodila do krížov.Žiaľ môj brat podľahol, ale on nevedel o liečení rakoviny nič. Dokonca keď sa vrátil z nemocnice po vyoperovaní št.žľazy jedol všetko aj mäso a to nemal. Okrem toho čo je tu písané o protirakovinových prírodných liekov, v lekárni by mali mať maďarský doplnok AVEMAR, ktorý údajne zabraňuje šíreniu metastáz.

kosa

savoya,

prispevkov je tunak nemalo.

plus na stranke badatel bodka sk je tiez jasny clanok co robit.

rakovina StZ je dost zakerne ochorenie.

savoya

Caute,prosim vas o pomoc. Mojmu priatelovi diagnostikovali rakovinu stitnej zlazy.Zial nasli mu metastazu na hrudniku.
uz sme zufali vie niekto ako sa to lieci? ci je niekto vo vasom okoli kto mal to iste? vsetky rady nam pomozu.
Prosim posielajte na savoya.25@gmail.com DAKUJEM

[zruseny12]

KAIRA
skus sa na to,co som ti pisala spytat aj DAMIANA,mozno ti bude vediet napisat viac...

inak KOSA,tiez s tebou suhlasim,SPANOK je velmi dobra vec,telo sa v spanku regeneruje a odpocinie si.../pisem z vlastnej skusenosti,ale jasne,ze zasa vsetko nelieci a je prikratky na niektore choroby/