Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

yxo,
ja a ty ti pekne vyjasnil situaciju.
po nasom ( slovensky :)

niekedy sa hovori ANO a robi sa NIE.

cize klamstvo je v podstate uzakonena politika predajcov.

ja a ty

aspartam je umele sladidlo. je to toxicka latka a sposobuje mnoho ochoreni /rakovinu, kardiovaskularne ochorenia, cukrovku, chronicku unavu....je toho dost/

cize ten vitamin c co si kupil je o nicom...kup si iny, bez zbytocnych somarin

radca

Kaira,

tu sodu nech nepije. Lepsie je robit nejake kupele, alebo len namacat v tom nohy. Do krvi sa to dostane rovnako a nepokazi to travenie.

mira

Kaira, cukor je jednou z príčin detskej rakoviny, javorový sirup je len o máličko lepší, je to jednoduchý cukor, ktorý prekyseľuje.
Soda bikarbona je riskantná, ja by som sa snažila znížiť prekyselenie domácou zeleninou, ktorá je zásadotvorná.
Okrem toho deti s rakovinou potrebujú spevniť telo a vyživovať mozog , na to sú ptrebné celé obilné zrná. Tie obsahujú obaly, ktoré obsahujú spústu cenných látok pre vytvorenie imunity. Minerálne látky v obaloch vyvážia zrno tak, aby nespôsobovalo prekyselenie. Polysacharidy umožnia plynulý a rovnomerný prísun vitálnej energie do mozgu, tak, ako si to permanentná činnosť mozgu vyžaduje.
Pri detskej rakovine je naviac veľmi riskantné davať deťom mlieko a mliečne výrobky.

RNG

oprava ...sodou...
Inac, kiez by som sa mylil v mojej uvahe, to by bol predsa velmi jednoduchy a lacny liek(protirakovinny doplnok teda, lebo "liek" sa moze nazyvat len to, co schvalia medicke autority ako liek, a toto by iste neschvalili)

RNG

v zaludku sa vo vrchnej casto v parietalnych bunkach tvoria na jednej strane HCL na druhej rovnake molekularne mnozstvo Na2CO3(soda), ktora vchadza do krvi. Takze ked zneutralizujeme kyselinu v zaludku sosou bikarbonou(NaHCO3), tak v krvi zostane soda vytvorena parietalnymi bunkami, tj telo je alkalickejsie, co je dobre proti rakovinam.
Ale to ma od popisovaneho javoroveho cukru s o sodou putujuceho do rakovinnych buniek dost daleko, preto moja pochybnost.

RNG

kaira, neviem nakolko je to ucinne, lebo to neviem nikde v mojich lekarskych zdrojoch najst.
Ale kolko sody ti prejde cez zaludok plny kyselin, neviem, takze o ucinku mam urcite pochybnosti.
Snad keby to bolo davane do tela vo forme krystiru(tj nie cez zaludok) , iste by sa dostalo ovela viac tej sody do krvi.
Ale ja zasadne odporucam len to, co poznam uz davnejsie, z mnohych reputabilnych zdrojov. Neviem ci som tam spomenul aj starsiu metodu dr Budwig(2 lyzice lanoveho oleja zmiesat uplne do tekuta s nizkotucnym tvarohom, 2x denne), kokosovy olej(extra virgin), rybacie oleje a ine pomocne latky.
Ale zaklad vsetkeho je pouzitie enzymov, betaglukanov a roznych cytotoxickych latok, cim viac, tym lepsie.

kaira

vdaka RNG to som sa vtedy tiez ja pytala,ale este sa chcem spytat ,co si ty myslis o liecbe rakoviny javorovym sirupom a jedlou sodou.prajem ti vsetko dobre