Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

myslim ze Damian napisal ze ...deti dedia styl stravovania sa ( maju ho silne zakoncipovany ako PODMIENENY REFLEKS ktory sa stal nepodmienenym), a neskor je im tazko to zmenit.

samzrejme berieme do uvahy aj faktor socioekonomicky ( ze napriklad monopoly rozhoduju co mame jest...).

inac ked sa tak zamyslam, tak aj moja mama zdedila urcity styl stravovania sa ktory ale neskor modifikovala ( prave socioekonomickymi zmenami- ale do urcitej miery udrziavala aj ten stary - nejedenie mesa v pjatok napriklad).

kosa

sorac, nedokoncena veta ( aj majster tesar sa utne)... :)

....odzrkadluje realitu a podstatu problemu zo zaludkom.

ja si pametam ze aj mama mala ako prve problemy zo zaludkom....

nehovorim ze kazdy kto ma problemy zo zaludkom tak dostane rakovinu, ale myslim si ze 80% ludi trpiacich rakovinou tak maju napisane v karte rozne problemy TRAVIACEJ SUSTAVY ( fajcenie, stress, prepracovanost, rakovina prs, je zvysok).

urobili sme malu statistiku a vetsina ludi zomrelych tak zacali ako zaludkari, z naslednym pouzivanim roznych KONTROLOVANYCH CHEMIKALII ktore neskor znicili niektoru zo sustav (potiazne tazko poskodili) a to malo za nasledok rakovinu.

kosa

yxo,
ked dvaja robia to iste, nie je to vzdy to iste...

v tomto ma RNG pravdu, a kazdy kto sa zamysli nad tymto musi uznat ze nazor prezentovany RNG ( urcite nie objaveny, ale z tymto sa RNG ako rozumny clovek urcite zmieril a prenho to nie je podstatne, tak ako pre mna nie je podstatne ze som neobjavil ako vyliecit rakovinu).

na druhej strane, kde je napisane ze nedokostatok kyselin v zaludku ( a nasledne palenie a vsetko z tym spojene) nema za nasledok aj toho helikobaktera?....

podla mojho nazoru, RNG v tom momente ako objavil co sa v skutocnosti deje z medicinou, tak samostudiom ( vidis ze slova LENINa ucit sa ucit sa ucit sa nestratili na platnosti?...) dosiahol teoreticku uroven promovaneho lekara a este viac.
urcite ak by trebalo tak sa opytam RNG skor ako nejakeho lekara....

to tebe dava priklad ze aj ty mozes dosiahnut VIAC, nez si myslis.

ak by si poznal Damian-a, tam mi uveris ze v podstate z chlapca Z LESA sa stal PROFESIONAL, ktory ale rozumie ze sa nestoji na mieste a rozvoj ide dopredu..

kosa

yxo,

ano, experiment je z tou kamerou ci systemom ktory ludom implantuju.
v novinach (vcerajsich) pisali o konkretnej osobe ktora je v skupine ludi ktori su zahrnuti v tomto experimente.

podla dotycneho pacienta rozozna farbu ponoziek. po 40 rokoch NEVIDENIA na to postihnute oko, hovori ze prenho je to zazrak....

yxo

radca o co ty tu sa pajedíš,šak kosa povedz mu niečo tušim sa mu nepáči RNG či čo. kosa a ten experiment s tým umelym okom sa podaril,vidí na to oko?

kosa

vcelku zaujimavy clanok uviedli zdravie.sk ohladom vyzvy na zintenzivnenje onkovyskumu.

my by sme doporucovali, aby rozne institucie a nadacie a tzv vyskumne ustavy ( skumajuce to co uz davno bolo preskumano kdesik tam) zbytocne nemrhali peniazmi na veci ktore uz z principu su mrhanim penazi...

radca

RNG,

preco si neprecitas otazku,aby si neodpovedal na to,co sa ta nikto nepyta? Keby si cital zdroje svetovych kapacit,tak by si tu asi nepisal kazdy den onejakej inej forme vitaminu C,ako najvhodnejsej a nenechal ho oxidovat v caji. Ja mam info hlavne z inyernetu a myslim,ze by si ho mohol tiez pouzivat.

alicia

Presne tak ako píše RNG, dyspesia sa dá ľahko vyliečiť. Hlavne treba dať pozor na kombináciu potravín. Ja som ju mala tiež.