Pravda o rakovine - VITAMIN B17

????

Aha,takze ked takouto neoverenou informaciou niekomu poskodite zdravie,tak to bude v poriadku.Kosa dakujem za odpoved,to mi staci.

kosa

????

lekari podpisuju neoverene umrtne listy.

nikto neoveruje ci lekar prjamo ( napriklad pri operaciji) alebo neprjamo ( napriklad nevhodnov radov) nezapricinil smrt NEVEDJACEHO.

Kolko lekarov v CS njeslo odpovednost za smrt choreho?

ANI JEDEN.

mas nazor,sice nepodstatny, ale mas.

a budeme robit vsetko preto aby si mala aj nadalej SLOBODU SLOVA.

kosa

lubiky,
aj byvaly CS prezident Havel mal nalez na plucach( sice naruzivy fajcjar).
kedze je dosjal ikonov Brenvosingu pre nasu oblast, tak si nemohli dovolit ho nechat zomrjet. Podstupil operaciju s naslednov ljecbov. Zakazali mu cigarety. a ma aj potrebnu opateru (nerobi domace prace. relaksuje).

najhorsja vec je ze lekari v Hagoch musja mat OCHOTU urobit pre tvoju mamu vjac ako len(body za ukony) to co im aj na dalsi mesjac zabezpeci vyplatu.

????

Damian,kosa a spol.-podavate ludom neoverene,nedokazane informacie.Ak sa ludia,ktori si precitaju tuto temu rozhodnu na "VASE 100%-tne rady" takto konat,ste ochotni niest aj zodpovednost za poskodenie organizmu,pripadne smrt?

????

Damian,kosa a spol.-podavate ludom neoverene,nedokazane informacie.Ak sa ludia,ktori si precitaju tuto temu rozhodnu na "VASE 100%-tne rady" takto konat,ste ochotni niest aj zodpovednost za poskodenie organizmu,pripadne smrt?

kosa

radca,

b17 neeksistuje.

B17 eksistuje. vidis ako otvorene zavadzas (nehovoris pravdu)?....

B17 overovali njekolkokrat a aj overili.
s jednoznacne prjaznivym vysledkom.

FDA robi vsetko preto, aby ludje nevedeli ze sa rakovina da vyljecit. a statistika napoveda ze sa im to dari.zatjal.

kosa

radca,

na rozdjel od teba moje povolanje ludi o penjaze neokrada. ved mnohi ktori sa dali do ruk chemoterapiji zomreli mladi ( 60 rocni) a to mohli pozit minimalne 10 rokov. Takto ich okradli o desat rokov zivota, a penjaze minimalne z dochodku za 10 rokov. O smutku v kruhu najblizsich a prjatelov nehovorim.

aby si ma dohonil tak ti doporucujeme precitat si knihu od Griffina: Pravda o rakovine-vit B17.

anglicky necitas ( mal by siju uz davno precitanu) ale nedavno vysjel preklad v polskom jazyku a polsky jazyk sa da rozumjet, kupis si slovnik a mozes sa dalej vzdelavat. po precitani tejto knihy budes mat nove namety a urcite ma dozenjes a predbehnes ( vid Damian) co ti zo srca zelam.

kvietok12

radca, nie "mnohy pisali", ale "mnohi pisali"... ked uz teda radis kosovi doucit sa gramatiku, zamysli sa v tomto smere aj nad sebou, pan "MUDr-cko" (???)...

lubiky

radca, a pri operacii sa pouzije krv od darcu? co teda mozeme robit v takej situaci? potrebujem sa ukludnit lebo sa zblaznim....