Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

kaciatko,

suvisia tvoje prispevky nejako s touto temou? Alebo sa chces len vyrozpravat. Ak ano, tak tu to nie je najvhodnejsie.

kaciatko7

radca, a ked ti ludia tu na fore pripadaju bud nevzdelani, nevyhovujuci vekom, klamari, blbi a pod. co si nenajdes nejaku diskusiu, kde prispievaju osoby tebe podobne. ked ti nie sme dost dobri, bez si diskutovat so seberovnymi a nas nechaj na pokoji. a neviem, z akych pohnutok sa ma snazis z tejto diskusie vypoklonkovat, je mi to vlastne jedno, ale je to trosku na zamyslenie. nechapem, ze ta jedno rozmaznane decko moze tak rozculovat. asi nie je nieco s kostolnym riadom, ked ti moje prispevky tak dvihaju tlak.

kaciatko7

julianka, ano, mas pravdu, nie je to pekne, ze fajcim tolko vela. ale snad sa nemam za tento moj problem hanbit. vies, kopec ludi fajci a ani sa k tomu nepriznaju. a myslim, ze to, ze fajcim a neviem s tym momentalne prestat neovplyvnuje, ci moje nazory su dobre alebo nie. samozrejme, ze sa bojim, ze si tym privediem zavazne ochorenia (aj ked, keby som to o sebe nebodaj zistila, pustim sa tou istou cestou ako moja sestra, takze az taky strach zas o seba nemam) a preto sa snazim s tym skoncit. aj ked myslim, ze o radu som v tomto poprosila niekoho ineho a v inej teme...ale niekomu to dobre padlo vhod, ze konecne sa aj na mna nieco negativne naslo. no nevadi, kazdy mame svoje neresti, co nam stazuju zivot...

kaciatko7

radca, neries prosim ta, ci som prilis mlada alebo nie na vyjadrovanie sa k tejto teme. neviem, ci inteligencia a logicke uvazovanie prichadza vekom, podla mna, bud to v sebe mas alebo sa mozes aj na hlavu postavit a aj tak nezmudries. takze vekom to nebude. a ako tak badam, tebe nevyhovuje nikto. niekto je podla teba primlady, niekto pristary, hlavne ze ty si tak akurat. rada by som bola, keby si mi objasnil, ake kriteria musi splnat ten, kto ma chut a zaujem sem prispievat. lebo zatial ti vyhovovali len ludia, ktori ti neprotirecili. a urcite sem neprispievam preto, aby som s tebou vo vsetkom len suhlasila.
a este nieco, ja nemam za potreby si zvysovat sebavedomie tym, ze tu budem ohurovat ludi vymyslenymi bajkami (podla teba) a nemam potrebu robit vsetko pre to, aby som ostatnych zaujala. to je mozno tvoja taktika, moja urcite nie. ja mam sebavedomia dostatok aj bez toho, ci ma ludia budu uznavat alebo nie. nezijem z takychto veci. chcela som tu pisat o sestre, nie sa vyjadrovat k mojej osobe, lenze ty si ten, co ma k takymto prispevkom (mozno pre tuto temu nevhodnymi) nuti. a zas sa budem opakovat...ked sa ti to, co pisem, z nejakeho dovodu nepaci, tak necitaj, ja ta nenutim. nepisem sem kvoli tebe.

RNG

Bacteroides fragilis je velka skupina gram negativnych anerobnych bakterii, ktore mozu zit na roznych slizniciach, su zodpovedne za rozne vredy, dekubity(bercove vredy) hnackove problemy v crevach a pod.
Kazda bakteria vydava rozne latky, tato skupina vydava zapalove toxiny, co prispieva k zamoreniu tela a tym zvyseniu vytvarania poskodenych buniek, ktore mozu byt zmutovane na kancerozne.
Vacsina z tej skupiny ked napadnute, zmenia sa na spor a preziju. Vyrabaju beta lactamazu, a pre to su rezistentne na penicilinovy rad antibiotik.
Takze pouzitie antibiotik ich zvyhodni voci inym bakteriam(podobne ako napr dnes velmi castu nebezpecnu crevnu nakazu, clostridium dificile)
Kedze do znacnej miery nase dobre bakterie v crevach ich kontroluju, je dolezite podporovat dobru crevnu floru. Preto tak zdoraznujem vsade nutnost brat z casu na cas probiotika pre kazdeho a cistit si creva zvysenym prijmom vlaknin, lebo v sucasnej strave ich mame primalo.

Na crevne infekcie je velmi ucinny tiez citricidal, ktory v spravnych koncentraciach(pod 200 ppm) potlaci vela patogennych bakterii(aj take, co vzdoruju roznym antibiotikam) pri com sa neznicia probiotika, tj zvyhodni v crevach mnohe dobre bakterie voci zlym.

alo

RNG a ost. co si myslite o clanku z odkazu radcu novinky.cz ohladne rakoviny hr.creva-ze zistili ze je za nu povasinou zodpovedna bakteria?konkr. Bacteroides fragilis (ETBF)
co je to za bakteriu a ako sa da vyliecit nepisu a ni ci zmizne potom rakovina, ani ako ju diagnostikuju u deti kedze sa pise ze az 35perc.deti ju ma v TT. Ale je zaujimave ze prevencia na rak.kolorekta sa robi az po 50-tke aj to akymsi testom na OK napriek zisteniu ze az v 40perc. to sposobuje ta bakteria

alo

kosa: Používateľ kosa
25.08.2009 19:32
ok, ale preco potom ked uz teda slo do tuheho-teda neslo pomoct mamine, tak si nenasadil ten B17???
ved tu pisu,ze je to skutocny liek na rakovinu,
nevedel si o tom vtedy? nerozumiem totiz tomu preco ste nepouzili B17 ked je to ten pravy "LIEK"