Sukromie?

Príspevok v téme: Sukromie?
JohnLee

Ahojte,
mam jednu otazku. Zamykate sa, ked sa idete sprchovat, popr. na WC? Ja zijem s mamou mam 23 a ked sa idem sprchovat, povie mi, ze preco sa zamykam, ona mi tam nepojde, co ked tam odpadnem, ze bude musiet nicit dvere.
Myslim si, ze je normalne, ked sa ludia zamykaju pri osobnej hygiene, nemam zapotreby aby mi tam mama vbehla ked budem nahy.
Ako je to u vas

Vojtoo

nikdy som sa nezamykal, kokos, to mate aku doveru?
ale par krat mt tam bvehli, z enieco potrebuju, nastastie bola sprcha tak velka, ze sa tam da robit diskoteku a ja si to ani nevsimnem, ale z principu..
ale uz s nimi nebyvam, takze mam otvorene dvere :D lebo ta para ma nici, a v priestore sa strati :D

pre ludi, co s iveria, ze maju krasnych 20-25-30 a neodpadnu, nikdy ziadny sportovec neodpadol len tak?

musite mat extremne mizerne vztahy v rodine, ak mate paranoju, ze vam niekto otvori sprchu/.

kokos, ja sa nezamykam v sprche ani ked somna hoteli s kamosom !!! a ani on, nevsimol som si to, nepocul som cvaknutie :D

ale dik za tuto temu, myslel som si ze som najvacsi blazon na svete a paranoik, vidim ze som na tom psychicky OK :D

0vecka

lol to je taky argument ze pride ti zle v sprche... takisto ti moze prist zle v spanku a tam sa nikto nebude zaujmat aspon tych 8 hodin...

sukromie

my sme v nasej rodine boli od detstva zvyknuti ze sme pred sebou kludne chodili nahi, aj rodicia, aj deti. nikto sa pred nikym nehanbi. zda sa mi to v dnesnej dobe trocha smiesne, ved vsetci sme rovnako prisli na svet. a nahota je vsade naokolo, ako sa moze niekto hanbit pred mamou. tvoja mama kym ta urobila musela vidiet naheho aspon jedneho muza. a potom sa o teba starala, umyvala ta. myslis, ze je na teba zvedava? skor by som pokladala za prirodzene keby sa hanbila ona pred tebou, lebo starsia generacia bola inak vychovana. ale u mladeho cloveka mi to pripada divne.
a mama ma pravdu, je hlupost sa zamykat aj kvoli bezpeciu. nikdy nemozes vediet, ci ti v sprche nepride zle. co by potom mala urobit? uvedomujes si,ze by mohlo trvat dost dlho kym by sa k tebe dostala? to by ta mohlo stat aj zivot. tak daj na jej radu a neblbni so zamykanim.

Slecna A.

Jahodka, oni ziju vo velkom dome len traja, cize dvaja dospeli synovia a mama. Ked tam ma jeden z chalanov babu, zvycajne mama ide spat do spalne na dolnom poschodi.
Inak, to co pises, ze vam mama chodi bez klopania do izby, to mame i my...Na to, ze sme uz davno nie sme deti by sa maminky mohli aj uvedomit, ze? Par raz sa nam stalo, ze ked sme len pozerali film, jeho rodicia sa nevedeli za dverami doklopat, co chceli byt akoze slusni... :D A ked sme boli v najlepsom, kludne si otvorili dvere s tym, ze "ved som kricala, ci mozem vojst"...

slnecnica

Odkedy som sa vymkla v kúpeľni a nikto nebol doma,tak sa nezamykam. Klopeme si, u frajera či na návšteve sa zamknem,ak je možnosť
Inak, ked som byvala s rodičmi, nezamykala som sa, boli natoľko uvedomeli,že mi tam neliezli ;-)

Slecna A.

mam kamarata a u nich doma nie su dvere nikde. Ani v izbach nemaju dvere, ani na kupelni. Len na WC maju :) Divne? Im to tak vyhovuje.
My dvere mame :D A aj si ich zamykame, ale napriklad ked idem len na malu a doma je len mamina, tak sa nezamykam. Nech ti to nie je cudne, je to mama :) Nie daky cudzak, ktory po tebe chce, aby si sa nezamykal. Ak tebe vsak vyhovuje zamykanie, tak sa zamykaj a pre pripad, zeby si odpadol, majte vzdy pri dverach dake naradie :D :D

nirv

a inak neviem co je na tom take strasne, sa hanbite pred vlastnou mamou...ved prinajhorsom vojde a aha, hups, obsadene.

nirv

Ježiš a načo by ti tam liezla? My sa nezamykame, načo? Nikto mi tam nevlezie. A je pravda že môžeš odpadnut, každý môže. A kým sa k tebe niekto dostane tak amen tma.

jahodka123

A frajerova mama mi do sprchy vliezla nie raz alebo do izby a som sa prezliekala alebo sme... Jej akosi nedochádza, že treba klopať. Aj v sprche počula, že tam niekto je, ale argument bol, že si myslela, že je tam frajer. Ale namiesto toho, aby ihneď odišla, tak si tam niečo ešte začla robiť, že hned ide, len si zapne pračku, či čo to... Bola som za nepriesvitným závesom, ale... PRINCIP ! Vtedy som kypela od nervov :D Nuž, nemaju na kupelke zámok...