Piercing do pupku - prepichnutie u chirurga

sanyka151

a ešte jedna vec. mna to bolelo. Ale možno preto že som tam už mala jazvu a bolo to robené druhýkrát. Rok sa mi to hojilo takže k tomu treba trpezlivosť, dezinfikovať,a nechodiť na kupaliska.

sanyka151

No ja som si to dala urobiť u chirurga a spravili mi to ZLE! krivo mi to prepichli,po pár dnoch sa mi koža pretrhla lebo to bolo zle spravené. po zahojení som išla do normálneho študia kde mi to krásne a bezproblémovo spravili. jednoznačne chod do studia. zaplatíš možno viac ale spravia ti to precízne a poradia ti.

MonBB

Ja som si davala v tetovaciom štúdiu a mám len tú najlepšiu skúsenosť. Veľmi príjemné prostredie aj tá baba bola super, hygiena 100%. Tiež som sa bála bolesti, ona mi povedala aby som povedala kedy mi to može prepichnúť, ja som povedala teraz..Niečo ma štiplo, minimálne, čakala som čo sa bude diať, či mi to ide prepichnúť či načo čaká, a ona že vd už to máš..:) Vôbec ma to nebolelo..
Platila som 34 euro + 7euro taký sprej na dezifikáciu a tak, ale ten som si nemusela kúpiť ale chcela som..