Ako byť pekne prirodzená aj s pehami?

E_my

Tiež mám pehy a niekedy som ich chcela zakrývať lebo sa mi nepáčili. Teraz sa mi však páčia.. musíš sa ich naučiť mať rada :)

pandorica

Ja som vždy chcela pehy.Dokonca, keď som bola puberťáčka, som si ich maľovala. Čo môže byť prirodzene krajšie ako pehy?Veď sa spájajú s mladosťou, nevinnosťou, jarou a kvetmi, už len preto by som ich chcela mať.

gvzvzfctdxrt

Já mám tiež pehy a:( tiez sa za ne hanbim. :) Skus ist do dm a vyber si make-up ktorý sa uplne hodí k tvojej pleti a nanes ho len na pehy. Tak to robim aj ja. Je to prirodzene a vobec ich nevidno. sorry za tu prezyvku ale inu mi nezobralo:)

hrac

pehy su ta najkrajsia vec co na tvari moze byt ;-) ja som tak rad za moju priatelku ktora ich ma a nenosi vobec makeup, tak sa nehanbi za ne ale za tu vrstvu makeupu :-)

gago

Zakladom je, prestat sa za ne hanbit, lebo ak nie si zmierena so svojim telom, tak ti nepomoze ani najlepsi odbornik na vizaz. Pehy su fakt strasne sexi a kto to nechape, tak nech ide do haja... To je to iste, ako otazky typu ohladom velkosti prs, penisu a pod. Vsetko je to tak velmi individualne, ze nestoji za to sa vobec tym zaoberat. Jednoducho si podla toho treba iba najst spravneho partnera.

moňulka

Mám 17 :) Nenávidím dievčatá ani ženy, ktoré majú veľa mejkapu. Používam aj ja, ale tak aby som vyzerala prirodzene :)

Fleur-de-lis

To je škoda, že sa za ne hanbíš. Podľa mňa vyzerajú ľudia s pehami pekne a zaujímavo, tak neobyčajne :) A najmä dievčatá.
Tak používaj nejaké tónovacie krémy, trošku maskary a ideš. Neviem koľko máš rokov... Aby to zas nebolo prehnané. Keď občas vidím, čo si tí tínedžery dajú na tvár, uf. Výrazný make up vyzerá na takých žabkách naozaj smiešne.