Kto ide so mnou chudnúť?

Príspevok v téme: Kto ide so mnou chudnúť?
Monika91

Dnes som začala chudnúť, mám len 22 a pri výške 165cm mám 76kg. Ja viem, je to dost, chcela by som zhodiť tak ccc na 60kg, takže ma čaká ťažký boj. Nebola som vždy pripratá ako teraz, ale ani chudučká ako modelka, ale to mi ani nevadí :) Len posledný rok som bola nejaký čas nezamestnaná a všetko sa to na mňa nalepilo, a teraz som sa prebrala až pri takejto váha. Prišlo s tým veľa negatív, som veľmi vyčerpaná, v ničom sa necítim dobre, keď sa začnem potiť trochu zapácham, aj keď použijem doodorant čo pred tým pri dobrej váhe sa mi nestávalo. A chcela by som sa v prvom rade same sabe páčiť a v druhom rade priadelovi a okoliu, chcem aby ma pochválili ako dobre vyzerám, čo som už dávno nepočula :(
Preto si hľadám ,,spriaznenú dušu,, ktorá tiež začala chudnúť alebo chce začať chudnúť. Budeme si vymienať skúsenosti, recepty, písať si ako sme na tom s váhou a človek nikdy neviem, možno s nás budú aj kamarátky :) Na veku vôbec nezáleží..Len si chcem s niekym vymienať info o chudnutí, veď vo dvojici to ide lepšie, poprípade sa možme medzi sebou aj predbiehať kto viac schudol ;)

twatka

joj alicka pekne papas...ja ani neviem co som za tento vikend vlastne papala ale vela toho nebolo, kedze som bola strasne rozlietana a aj v piatok aj v sobotu na diske...sice tento vikend som sa uuuuplne znicila, ale alkohol ma strasne vela kalorii, tak dufam ze sa to neodrazi na vahe...ale vazim sa az 22, takze snad to bude fajn :)

misenka dakujem za recept :) skusim to aj ja tak..a to stravovanie si asi ako dlho dodrziavala predtym ako si zacala normalne papat?

misenka_f

tak ja som prvé 2mesiace jedla hlavne ryby a kuracie mäso. Všetko som si pripravovala v parnom hrnci bez oleja. celková gramáž nebola viac ako 100g jedného jedla. Všetko bolo na prírodno s bylinkami a veľa čili, ryžou A zeleninou. takže moc receptov nemám lebo väčšinu to bolo stále to isté len so zmenami zeleniny alebo ryže za zemiaky. Dnes už obedujem všetko na čo mám chuť. A nemám ani 100g porcie ale oveľa viac. A stále kilá idú dolu. Treba si ten metabolizmus viac rozbehnúť a už to pôjde samé.:)

Alica30

Ja dnes :D
R: jogobella light a cerealie fitness s nektrinkou
D: melon (mala miska)
O: paradajkova polievka so syrom, pol cerealnej zemle, par sezamovych dinkel krekrov
Ol: mrazeny jogurt s nutellovou polevou
V: 40g chlieb celozrnny, margarin, platok syra a ungarische salami a paradajka giganticka

80 min orbitrek, 20min brusaky, umyvanie okien, prechadzka so psom...umieraaaaam :D

twatka

waw misenka...kraasa naozaj...zaujimalo by ma ci nemas dake tipy na obedy...
a baby nic si z toho nerobte ja dnes:
R: 100%celozrnny chlebik a trochu cottagecheesu a zeleninku
D: 4 bobulky hrozna :D
O: nic
V:spagety s mortadellou a za hrst pukancov

zase zle,ale dnes som bola u doktora po vysledky krvi a vysoky cholesterol a velmi malo zeleza, cize nabeh na chudokrvnost a vravela ze to by malo vysvetlit aj tu moju unavu a krutenie hlavy...takze dufam ze ked nasadim zelezo budem troska zivsia a budem aj cvicit a ten cholesterol ma hadam tiez prinuti jest veela zeleniny

misenka_f

Ahojte baby. vidím že tu máte podobné problémy aké som mala aj ja do nedávna. Mám 21rokov. 24.1.2013 som vážila 75kg pri výške 165cm. Dnes 15.8.2013 mam krásnych 55kg. 20kg zhodenych tvrdou prácou a zmenou životného štýlu. jedzte minimálne 6x denne malé porcie hlavne zeleninu ovocie bielkoviny , pite čistú vodu len a aspoň 3x do týždňa navštívte posilku a pôjde to samé. držím vám palce. :)

lia33

Čaute baby , včera som to nedodržala namiesto na obed- zapekaná brokolica som sihla po malých hranolkach a cheese :D ale potom som už do večere nič nejedla :)
Dnešok u mňa
R: celozrny rozok s pastekou , paprika, paradajka
D-nič
O- konečne zapekaná brokolica s cviklou
D a V sa ešte uvidí
A dneska 1 a pól hodiny tréning hádzanej :)
Už mi došla váha dneska kuriérom tak budem písať pokroky.. a aký ste mali inak deň ? :)

kvetinocka21

ahojte baby :) ako sa vám darí ?:) U mňa včerajšok asi najväčšia katastrofa za posledný mesiac :D Dneska preto budem len na zelenine, nech sa mi z brucha vyplaví včerajšia biela múka z pečiva :D
Takže dneska vám moj jedálniček nebudem písať, lebo by to bola len samá zelenina :))
twatka z toho cvičenia si nič nerob, ja to flákam tiež úplne. Ale dneska pôjdem!

twatka

Pekne alica...este dake 2 tyzdne a si v ciely a lia pri tvojej vyske a sporte ktory robis si myslim ze musis byt pekne vyrysovana a hlavne by som sa zamerala na cm skor ako na kg, lebo svaly su tazsie ako tuk ;-)

Ja dneska:
R: pohankova minibagetka s bryndzovou natierkou a paradajkou
D:nic
O: restovana pecienka s ryzou, ale velmi malo, iba par lyziciek, nebola som velmi hladna
O:nic
V:halusky s kyslou kapustou..za maly tanierik

Ale pravdu povediac cim dalej tym sa mi tie moje jedalnicky pacia menej...dufam ze dnes sa aspon trosku prinutim cvicit, lebo neviem preco ale posledne 3 tyzdne som vkuse unavena :- myslela som ze to bolo kvoli teplu, ale od soboty sa na to velmi vyhovarat nemozem :-

Alica30

Caute baby, pristahuje sa do temy :)

Predtym som sa realizovala v sekcii :dieta" ale spravna vyziva je mi sympatickejsia..

takze ja dnes

R: ovsene vlocky, med, horzienka, biely jogurt
D: nic
O: masko na svate s vernymi zemiakmi (mensia porcia) a nektarinka
Ol: mrazeny jogurt
V: celozrnny platok chleba, sunka, syr, parika paradajka

na zaciatku augusta som mala 59/176cm, teraz v pondelok som sa vazila som mala 57,6 kg, ide to pomaly ale neponahlam sa :) ciel je 56kg

pekny den

lia33

Čaute baby :) ja mám pri výške 175 okolo 78 kíl veľa čo ? :D Mám zachvíľku 21 rokov..a aktívne hrám hadzanú, tak možno aj nejaké tie svaly tvoria váhu :) U mňa dneska skôr ovocie bude prevládať.
R: 2 nektarinky
D: 1 nektarinka
O: zapekaná brokolica so syrom
a potom sa ešte uvidí .
Dneska nejdem na tréning mám dlhý deň, tak doma pocvičím nejaká tie drepy a brušáky. aspoň niečo :) a vy čo aký máte deň? ako sa darí v chudnutí ?
Dneska si objednám novú váhu aby som vás informovala o výsledkoch :)