Stale otazky "Už máš robotu"? Co tym ludom sije?

Príspevok v téme: Stale otazky "Už máš robotu"? Co tym ludom sije?
barunka

Som nezamestnana LEN 2 tyzdne a uz mi idu na nervy otazky ludi okolo stale to iste UZ MAS ROBOTU??? Co tym ludom sibe nacisto?? To nemoze clovek byt doma ked ma z coho zit len tak? Ani mesiac? To kde sme? Normalne mam nervy. Neplanujem sa zamestnat nikde na 3 smeny s VS a ani ako predavacka na pokladni. To uz co je toto.. Len aby som niekde bola?? Mam dost...

fraktal

Ovecka, tvoje ego je neporovnatelne vacsie ako moje, takze obcasne pohladkanie mu urobi len dobre :-D
to tvoje neustalym hladkanim a skrabkanim tak hypertrofovalo, az je odpudzujuce..

0vecka

2Aja02 ziska ale vies ako to je plno ludi je nezamestnanych 10 rokov a place ako si nevie najst flek a ked mu poviem chod do viedne tak mi nato povie ze neviem nemecky a ked sa najde nejaky flek na SK tak povie za tolk orobit nepojdem.

fraktal

aja, keby si hned neodsudzovala nejaku cukrarku, hoci netusis, o co v jej pripade ide, tak to nekomentujem. To len na margo toho, ze si slecna ambiciozna a trepes o zdokonalovani sa v jazykoch, ale napises v slovencine taku hrubicu, ze normalneho cloveka az nadvihne :-D

Aja02

Och fraktal, spravila som jednu chybu, to je naozaj hrozne.Idem sa do kuta hanbit. Naozaj ma niekedy ludia udivuju, co vsetko dokazu komentovat. Mam tu mozno desat prispevkov alebo viac prispevkov, v jednom sa pomylim a hned som za blbu. :-D

0vecka

2 Maoam musim tu byt 8 rokov, alebo si zobrat svoju staru a byt s nou 2 :) na tu druhu moznost ma stara nahovora. Robil som si test na nete a len z fleku som mal 94% staci 50%, akoze hned ako na to budem mat odsluzene roky tak idem do toho :)