Veterina

Príspevok v téme: Veterina
Di*

Ahojte, neviem ako to tu chodí a či vôbec niekto zareaguje na môj problém, ale za pokus to stojí a vopred ďakujem všetkým, ktorý sa pripoja a poradia mi.

Takže, som študentka na Obchodnej akadémii a veľmi by som sa chcela venovať veterine. No mám taký problém, že chémiu na strednej neštudujem a na ZŠ mi vôôbec nešla, takže neviem z chémie prakticky nič, mám iba chabé základy. Mám taký pocit že s prijímačkami to bude problém. Vedel by mi niekto povedať, aké náročné sú tie skúšky a čo všetko by som si musela ne tej chémie naštudovať? Prípadne poradiť mi nejaké knižky, kde sa chémiu, ktorú tam budem potrebovať naučím? Alebo bol by niekto taký láskavý a poslal minejaké veci a testy ktoré sú potrebné? (ten kto študoval veterinu v Košiciach)
Oplatí sa mi to vôbec, kedže ku chémii nemám blízko? Bojím sa, že to proste nezvládnem.

Nela41

Nechápem načo robíš duplicitnú tému a sisi keď si tie prijímačky nerobila tak sa zdrž radenia prosímťa..

sisi007

no, staci si kupit podklady na prjimacie skusky , to si kupis na univerzite, zavolas na studijne ked nie si z kosic alebo co... staci si to pozriet , vyplnit .. nie je to vobec problem, kludne sa to aj nabifli ak tomu nebudes rozumiet :D a prjimacky same o sebe nie su vobec tazke, su to take iste otazky ako z podkladov...