Co vam najviac vadi na nevere?

Príspevok v téme: Co vam najviac vadi na nevere?
jajejo

Zeny chcem sa vas opytat, co vam najviac vadi na nevere?
Ci ten samotny akt, ze ho chlap strci do inej alebo obava, ze sa do nej zamiluje a opusti vas alebo strach z pohlavnej choroby alebo ze ta druha bude lepsia v posteli ako vy?
Preco sa to neda brat napr. tak ako ked niekto ide na masaz?
Preco vam to tak velmi ublizi?
Vysvetlite mi to prosim, dajte nahliadnut do vasho myslenia.

kha

Z cisto prakticleho hladiska to znamena asi to, ze zena moze stratit otca svojich deti tym, ze spodi dieta inde a vykasle sa na jej potomkov, ci potencionalnych potomkov.

agartio2

nevera je hnus, svinstvo, co rozbije vztah.
S masazou sa to neda porovnat. Masaz nieje podvod, ani hnus.
Ale nevera ano.

Larrra

no mne by najviac vadila nevera samotna, vzdy vo vsetkom mas na vyber, minimalne aspon dve moznosti, aj v tomto, bud ja alebo ktorakolvek ina,
prosto chlap ktory spava zaroven s inou ma nemiluje a nevazi si ma, a ked ma raz niekto podrazi, uz mu neverim absolutne nic

Lulu2011

RNG - taký clovek este dusevne a duchovne nedospel, vzdy sa bude citit obmedzovany, lebo nedospel do stadia, aby obmedzenost necitil, tam, kde je prava laska, nie je potreba bezat prec

ako pise lara - nevernici, vecni alibisti, chudacikovia utlacani :) je mi z nich smiesne, aj luto, lebo necitia prave hddnoty, nemozu ich prezit, presne tak, nevera a kluckovanie, ako podviest partnera, ako urobit, aby to "chapal" rozculovanie sa, ze to nechape atd. je prejavom slabošstva, taky clovek by m al byt radsej sam, lebo len zbytocne bude ublizovat partnerovi, ak nejakeho ma