O mojej laske k samote

Príspevok v téme: O mojej laske k samote
innerworld

Zdravim. Milujem samotu,no chodim na VS 1.rok a som na intraku. Unavuje ma,ze su stale okolo mna ludia. Ja mam rada ludi,fascinuje ma nove prostredie,atmosfera,hlasy,vone,len...taky dlhy cas,aky som s ludmi,potrebujem aj pre svoju samotu. Chyba mi. Akoby som potom nebola v kontakte so sebou.

Potesilo by ma,keby som tu nasla takeho introverta ako som ja. Studujem v Presove.

rukunato

ja som rad ked som sam,som tiez introvert,nebranim sa spolocnosti,ale nieje nad ten fascinujuci pocit byt sam,len so svojimi myslienkami a divnymi napadmi ked to stou samotou prezeniem...ale na druhej strane prichadzam na take veci o ktorych by sa sa cloveku ani nesnivalo....neuveritelne

dpk

innerka,

ja nie som sice z Presova, ale tiez som kvazi introvertny extrovertno vertohotentot....reku ci by si na zaciatok nemala chut....ja neviem, trebarz znamky si vymienat...postou v obalke. normal opeciatkovane. potom by sa uvidelo co dalej.

ps: s motivom umenia :).

innerworld

elena...

Sama seba vycerpavam. Za beznych okolnosti,ked si aj najdem cas pre seba,dobijem sa a som ok. No,ked prezivam dlhy cas nieco neprijemne, tak sa sama nedobijem. A kedze mna ini nedokazu dobit,neviem,co mam robit.(Aspon ten rym vysiel :))