Nechápem to

Príspevok v téme: Nechápem to
dada4444

ahojte,
prosím o radu:
s priateľom sme spolu sedem rokov. Môj priateľ je veľmi citlivý, je verný a fakt je asi jediný muž v mojom okolí, ktorý sa nezaujíma o iné baby.
teraz si asi každá povie, že takého by chcela.
začali sme spolu chodiť ako 16 r. No postupne zisťujem, že asi nie sme pre seba stvorení. Vadí mi napr. že nie je pracovitý a starostlivý, zodpovedný. keď mu to poviem, odvetí, že je zodpovedný na to, čo je preňho dôležité.
skvele sa oblieka, stará sa o seba. fakt ako sen skoro každej mladej baby.
lenže ja asi zisťujem, že potrebuje niečo iné.
takého chlapa, ktorý je už dospelý, vie čo chce(aj keď ja sama to neviem).
ja prosím o radu, pretože neviem, čo mám robiť. neviem, či je podstatné hlavne to, že Vás niekto miluje, alebo to ako dokážete s tým človekom vychádzať..

vopred ďakujem

dada4444

áno, ale to je to, že už sme spolu sedem rokov a ja nie som si istá, či urobím dobre, keď ho vymením iba pre to, lebo ma dosť nemotivuje a neponúka mi čo chcem...
on fakt nie je zlý, ale mám pocit, že má iné priority ako ja. strašne sa zaujíma o svoj vzhľad, mne to hrozne vadí. ako je to pekné, keď sa chlap o seba stará, ale ja mám pocit, že o normálne veci sa nezaujíma. také veci, trošku potrebnejšie do života...

podobny

uz ste spolu 7 rokov, tak sa to asi zacina krystalizovat. mate 23, uz "nie ste" deti. a dali ste sa dohromady velmi mladi. take vztahy sa zvyknu pokazit. chces mat pri sebe vacsieho "chlapa" ako je on. on na to zrejme nema. nie je zly, len nesplna tvoje predstavy. moj nazor.

dada4444

tak hej, je to aj o tom, že potrebujem chlapa o ktorého sa dá oprieť. ale ten môj nechápe celkom dobre významu tohto slova.keď mu to poviem, tak mi povie, že vlastne ja od neho chcem peniaze!!! ale to tak nie je. ja robím , a zarábam celkom slušne. ja neviem, ako mu to mám vysvetliť, lebo nechcem po 7 rokoch urobiť unáhlené rozhodnutie a rozísť sa. ale tiež neviem, či mám od niekoho očakávať, že sa zmení. neviem, či to ide.
ako ja tu všetkých chápem, že mi dobre nerozumejú , ani ja sa v sebe nevyznám,prišlo to nečakane.

fero11111

zaujimave vlastne nic ti nechyba ale ti neico chyba :D proste zena :D nemam slov takhej chces niekoho o koho sa opres no :)a problem je asi vtom ze ak sa budes potrebovat opriet tak sa onho opriet moct nebudes takze je to na tebe no

dada4444

Ale veď ja tu nikoho nenútim , ten kto nechce nech neradí...
nie každý je taký schopný a rýchly, že keď niekoho napomenie a nepomôže to , tak to bude riešiť inak.
dostáva peniaze prakticky od otca...ale niečo zarobí aj športom- to je ten nepravidelný príjem. v sexe to klape.
už sme spolu bývali, tri mesiace v zahraničí. tam je to skôr o tom, že naozaj asi k sebe potrebujem niekoho dominantného a niekoho kto by ma nejakým spôsobom motivoval..on ma ničím nemotivuje.

sterii

wtf?

ty nevies co chces a my tu mame radit ze co chces?

23?

och.. kedy sa posunula hranica svojpravnosti ?

sorry ale podla mna mate metalne tak 13

riesenie?

vadi ti ze nieco zabudne?
napomen ho
zabudne este raz?
daj mu ultimatum?
a este raz?
ries to inak..

toto je onicom, tu sa neda nic radit.

daj KONKRETNY PRIPAAD

podobny

asi potrebujes pri sebe dominatneho chlapa, niekoho kto by ta viedol. on zrejme ten typ nebude. sama sa musis rozhodnut.