Má niekto skúsenosť s antikoncepciou Chloe?

Príspevok v téme: Má niekto skúsenosť s antikoncepciou Chloe?
iris42

Ahojte, užívam už tretí mesiac HAK Chloe, zistila som, že mám veľmi bolestivo napuchnuté prsníky a som naliata vodou, cítim kŕče v nohách, hlavne v noci. Máte niekto skúsenosť s HAK Chloe - dobré či zlé skúsenosti???? Uvažujem o zmene HAK, tak neviem či sú to len sprievodné znaky alebo mi nerobia dobre a mám ich zmeniť. Prosím o radu.

sumsumienka

Ano, najskor sa mi to zhorsilo - asi taky prvy, druhy tyzden som mala na hrudi vyrazok 2x viac, no uplne sa vycistili. Na tvari a chrbte este nie uplne, ale rozdiel tam je a dost viditelny. Cierne bodky sa podla mna nezmenili, mala som ich predtym, mam ich aj teraz. Takisto sa mi pomalsie mastia vlasy. Predtym som si umyla rano a vecer som uz mala mastne, teraz si umyjem rano a este o tri dni mam take, akokeby som si prave umyla. A plet teraz v lete posudit neviem, kedze je hrozne teplo a nosim denne makeup, lesknem sa tak ci tak, pripada mi mastna, ale ked si spravim peeling a nemalujem sa, mastnu ju nemam ani o pol dna, pokial mi nie je fakt teplo.

jaankaaaaaaa

tiez kvoli takemu problemu beriem diane (to iste co chloe) .. a to uz po mesiaci ti vymyzlo akne na chrbte aj pleti? a nerobia sa ti ani cierne bodky?

sumsumienka

Ja mam hrozne akne na chrbte a hrudniku, uz peknych par rokov. Liecila som to, na chvilu to zmizlo a potom to bolo opat spat. Takisto mam problem s mastiacimi sa vlasmi, pokozkou, cize aj kvoli tomu beriem Chloe, mam ju doporucenu aj od koznej lekarky. Plet mam uz teraz cistejsiu a na hrudi akne uplne vymizlo, s tym som spokojna. Balenie urcite doberiem, vraj sa to do troch mesiacov upravi.

jaankaaaaaaa

preco beries chloe? mas nejake zdrav. problemy? ten pocit ze si pribrala je asi skutocny, preto ze chloe zadrziava vodu v tele, ak s tym mas problem,mala by si zmenit na hak co vodu nezadrziava , takze ani prsia sa ti nezvacsia.

sumsumienka

Ja som dnes vzala prvu bielu tabletku z prveho balenia. Prvych par dni mi z Chloe bolo neskutocne zle, fakt, ze zachod bol moj najlepsi kamarat, co som tolko vracala. Bolesti brucha neskutocne, ked zmizli nevolnosti, zacali migreny, spinenie. Spinim doteraz, prsia ma bolia strasne, neviem ani po schodoch zist poriadne, cela som nejaka naliata vodou, tusim som aj pribrala a mam neskutocne chute jest. Hlavne nechcem, aby mi prsia narastli, lebo teraz mam prirodne stvorky a nerada by som mala vacsie. Prve tri mesiace to vydrzim, ak to neprejde, menim na ine.

MackaVoVreci

Ja ju beriem uz iac ako pol roka a mam rovnake priznaky ako ty. Podla doktorky malo vymiznut,ale stale nic. Ja urcite menim.

qiu

Začala som uživať Chloe pred mesiacom teraz som dobrala prvý blister ale aké mám ja teraz bolesti no nepriala by som nikomu... Také som nemala ani ked som HAK nebrala... Neviem či mám skusiť ešte jeden mesic a uvidím či to bude lepšie alebo ju hned vysadiť... poradte Ďakujem

jasa

ja som teraz uzivala chloe dva mesiace, ale som nejaka vyhadzana, tak to chcem zmenit opat na diane, vravi sa ze su v zlozeni take iste, tak hadam nic nepokazim, ked som uzila tych 7 nefunkcnych tabletiek z chloe a hned po nich prejdem na diane. vacsinou pisu, ze ak zacinas z druhou anti. mala by si zobrat hned bez prestavky..neviem, co myslite?