Spoznalo ma nezname dieta

Príspevok v téme: Spoznalo ma nezname dieta
chrobak1

ahojte
stala sa mi taka zvlastna vec a odvtedy musim nato mysliet a premyslat ako je to mozne.
Boli sme sa s partiou kupat na jednom jazere ked sme uz odchadzali pod stromom sa hral maly chlapcek, ked som sla okolo zdvihol hlavu pozrel sa mi do oci a spytal sa ma: \\\\\\\"aka je voda janka?\\\\\\\" Najskor som si myslela ze som zle pocula ale poculi to vsetci a pytali sa ma ci ho poznam. Pravda je ze som tohto chlapca nikdy v zivote nevidela a nepoznam ho ako je mozne ze on ma poznal???
Co si o tom myslite vy?

hanka9

V prvom rade je viac ako isté, že ten chlapček tam nebol sám ! Osobne si myslím, že si ťa len v zápale hry zmýlil. Dôvody: keď sa hral na zemi, tak predpokladám, že sedel, alebo kľačal. Ak si išla blízko vedľa neho a zastala nad ním a on ti pozrel do očí, tak musel hlavu hodne zakloniť dozadu a tvoju tvár videl LEN AKOBY ZDOLA a to OD BRADY, čiže NEZRETEĽNE PRE RIADNU IDENTIFIKACIU. A tak len v rýchlosti a zápale hry ťa označil zhodne s tými (s tou), kto s ním bol ( mohli to byť aj susedia rodičov, známy, milenci a pod... ). Je aj napr. možné, že chlapček počul predtým za sebou, že sa niekto kto tam bol s ním pýta „nejakej Janky“ otázku „aká je voda Janka“ (ty a tvoja partia ste toto nepočuli) no a chlapec keď ta zbadal, sa opytal len to iste, resp. si ta pomýlil. Ja verím len na logiku, nie povery :-o))

LILIII

Tu taketo temy nemaju sancu ,tu na tomto fore neries ...hmmmm ..... ako by to nazvala "morficke polia" bo si budu o tebe mysliet ,ze ti hrabe :)))
sorry no tak je ,vacsina ludi su len jednoduche stvorenia :D

Žužova

čo vlastne chceš od nás počut ked si furt trepeš len to svoje ?? Bol to prevtelený ET mimozemštan a prišiel si sem na slovensko zaplavat a normálne sa ta opýtal aka je voda .mala si mu odpovedat a nie to tu riešit teraz na fore ...

LILIII

A ty si sa neopytala toho dietata odkial ta pozna ?
Mne sa tiez stalo nieco divne ,vtedy som mala tusim 14rokov a to co som videla si dodnes nedokazem vysvetlit .... casto nad tym rozmyslam ,kto to bol a preco som ho videla len ja .

scully

a tiez ako pise ouii - mohol povedat aj nieco mierne odlisne (danka, hanka,...) ale vy ste rozumeli tomu nim vyslovenemu menu ako "janka" pretoze sa prihovaral osobe ktoru ste poznali ako janku a aj ty sama si v tom zapocula ako prve svoje meno

scully

a ano este tu je ta alternativa ze si sa podobala na nejaku janku ktoru on poznal a pomylil si ta s nou. to by bol mojho druhy tip

scully

tak najpravdepodobnejsie asi je, ze predsa len niekto vyslovil tvoje meno a to dieta to zapoculo. pravdepodobnost ze sa nahodne trafilo do tvojho mena je dost miziva a pravdepodobnost ze islo o reinkarnaciu ci telepatiu a ine x-files javy je ultra miziva... takze ja by som si asi vsadil na tu prvu moznost:D

chrobak1

tak este raz ludia dufam ze naposledy janka ma v partii NEVOLAJU janka ma vola akurat tak blizka rodina ktora tam nebola...logicky z toho vyplyva ze to pocut nemohol!!!

ouii..

kamos s detskych cias sa volal na priezvisko "galat" a jedna baba na sidlisku mi ho hrozne pripominala. neviem cim presne, mala tak podobne odstavajuce usi a to mi ho evokovalo. a ako rozblaznene decko sme raz sli s kamaratmi a ja som sa jej roztopasne prihovorila "ahoj galat" a ona na mna vytrestila oci, ze ahoj. a potom sa ma pytali ostatni, ze odkial poznam Galu (volala sa Galina a volali ju Gala) oni to T na konci prepoculi a mysleli, ze ju volam menom a to som netusila vobec, ako sa vola. to len tolko k tej "reinkarnacii" a nadpozemskym silam. proste blba nahoda. bud niekto povedal janka, len si to nevnimala, alebo sa proste trafil maly, na tom nie je nic az take strasne divne.